volerangel
Posty: 14 (po ~215 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
volerangel
  28 kwietnia 2009 (pierwszy post)

Wie ktoś może, czy na terenie śląska istnieje zaoczne liceum dla młodzieży? Albo chociaż wieczorowe?
Szukałam, ale znalazłam tylko te dla dorosłych...

Jambo
Jambo
  28 kwietnia 2009
volerangel
volerangel: Wie ktoś może, czy na terenie śląska istnieje zaoczne liceum dla młodzieży? Albo chociaż wieczorowe? Szukałam, ale znalazłam tylko te dla dorosłych...

pobliskie miasto gostyń, ma chyba około 20 tys mieszkancow i jest okolo 4 szkół zaocznych :ninja:
jak to moze byc, ze na slasku nie ma zadnej ? :ninja:
blondynkaax3
blondynkaax3
  28 kwietnia 2009
volerangel
volerangel: Wie ktoś może, czy na terenie śląska istnieje zaoczne liceum dla młodzieży? Albo chociaż wieczorowe? Szukałam, ale znalazłam tylko te dla dorosłych...

Ja jestem z Katowic, jest jedno takie liceum zaoczne dla dorosłych "cosinus" W Katowocach na Al. Korfantego telefon- 7810710

btw, wystarczyło w necie poszukać ;>
Miihihih
Miihihih
  28 kwietnia 2009
Jambo
Jambo: jest okolo 4 szkół zaocznych

dla dorosłych.
autorka tematu szuka liceum zaocznego dla młodzieży.
czytanie ze zrozumieniem bardzo fajna rzecz. ;-)

volerangel
volerangel: Wie ktoś może, czy na terenie śląska istnieje zaoczne liceum dla młodzieży? Albo chociaż wieczorowe?

osobiście nie spotkałam się z takim liceum ;)
meteora1992
Posty: 170 (po ~76 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
meteora1992
  28 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jest jedno takie liceum zaoczne


ogólnie w katowicach jest wiele szkół zaocznych dla dorosłych. Nie tylko jedna.

hmm słyszałam że coś takiego jest w katowicach i częstochowie ale dokładnych inf. nie znam
volerangel
Posty: 14 (po ~215 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
volerangel
  28 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: liceum zaoczne dla dorosłych "cosinus"


to wiem, że jest. Akurat moja kuzyka się akurat załapie może iść do dla dorosłych,ale wolałaby się uczyć z kimś w mniej więcej w swoim wieku,a nie z ludźmi koło 30 bo tam przeważnie takie osoby chodzą.

Słyszałam też,że jest jakaś szkoła dla młodych matek w częstochowie? czy też otym słyszeliście? macie może jakieś namiary na tą szkołe?
margotka
margotka
  28 kwietnia 2009

do tej pory byłam przekonana, że licea wieczorowe/zaoczne są skierowane do dorosłych... nie znam szkoły na Śląsku, która odpowiadałaby takim wymaganiom...

Holigula
Holigula
  28 kwietnia 2009

Kto ci powiedział, że w liceach dla dorosłych uczą się ludzie po 30? Ja znam wielu ludzi, którzy maja po 19 lat i tam, się uczą... Dlaczego? Bo są po zawodówkach, a chcą mieć jednak lepsze wykształcenie...

blondynkaax3
blondynkaax3
  28 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: dla dorosłych. autorka tematu szuka liceum zaocznego dla młodzieży. czytanie ze zrozumieniem bardzo fajna rzecz. ;-)

z tego co jest napisane na stronce, ono jest dla dorosłych i młodzieży, chociaż nie wiem na 100% bo nie chodzę do takiego liceum ani nie mam znajomych którzy tam chodzą... ;)
volerangel
Posty: 14 (po ~215 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
volerangel
  29 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Kto ci powiedział, że w liceach dla dorosłych uczą się ludzie po 30?


no moja 19 letnia koleżanka chodzila do liceum zaocznego bo musiała pracować i miała prważnie ludzi koło 30. no i ona mi to powiedziala
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.