DlaczegoZawszeJa
DlaczegoZawszeJa
  27 kwietnia 2009 (pierwszy post)

Hej:)
Dzisiaj dostaliśmy na zadanie napisać opowiadanie z elementami roprawki na temat:
"Czy strach może zabić"
Niestety nie wiem co mam tam napisać ani co ma sie tam znaleźć ponieważ nie byłam dzisiaj w szkole.
Nie licze na to,że ktoś mi napisze całe zadanie,bo tego nie chce ale chciałabym aby mi ktoś napisał co ma sie tam znaleźć...
:piwo::piwo::piwo:

xxxanulek17xxx
xxxanulek17xxx
  27 kwietnia 2009

łoch.... a bym napisała :))) he he bo lubie :P
No więc tak jeśli opowiadanie z elementami rozprawki no to w sumie nic trudnego... musi być przebieg zdarzeń [tak jak w opwowiadaniu] teza [ tak jak w rozprawce] :)) he he... i takie tam... :))

DlaczegoZawszeJa
DlaczegoZawszeJa
  27 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a bym napisała :))) he he bo lubie :P


Heh to moższ napisać;);)

:piwo::piwo::piwo:
xxxanulek17xxx
xxxanulek17xxx
  27 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Heh to moższ napisać;);)

no to troche za łatwo :)) ale zobaczymy ;d spróbuje :)))
xxxanulek17xxx
xxxanulek17xxx
  27 kwietnia 2009

a na jaki temacik byś chiała te opowiadanie co.??

DlaczegoZawszeJa
DlaczegoZawszeJa
  27 kwietnia 2009

"CZY STRACH MOŻE ZABIĆ" to jest ten temat...

xxxanulek17xxx
xxxanulek17xxx
  27 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: "CZY STRACH MOŻE ZABIĆ" to jest ten temat...

dobra zaczęłam pisać :D
Holigula
Holigula
  27 kwietnia 2009

To łatwe jest. Ja bym napisała o tym, że ludzka wyobraźnie nie zna granic. Człowiek może bac się wszystkiego. Od pająka po trupa. Strach może zabić, doprowadfzić do ataku serca irp. Masz tutaj pole do popisu. Zresztą mozna zacząć od tego, czy zgadzamy się z tematem, czy nie...;)

xxxanulek17xxx
xxxanulek17xxx
  27 kwietnia 2009

ja inaczej bym napisała... ze nie moze zabic. bo kazdy moze sobie z tym poradzic.

Holigula
Holigula
  27 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: bo kazdy moze sobie z tym poradzic.


I tu się mylisz... Sa przypadki, że zwykła fobia zabiła człowieka... Strach to niesamowite uczucie, które jest nam potrzebne bysmy sobie pewne rzeczy uswiadomili, a zarazem trzymali sie na dystans od niego, bo moze byc niebezpieczny...
xxxanulek17xxx
xxxanulek17xxx
  28 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: I tu się mylisz... Sa przypadki, że zwykła fobia zabiła człowieka... Strach to niesamowite uczucie, które jest nam potrzebne bysmy sobie pewne rzeczy uswiadomili, a zarazem trzymali sie na dystans od niego, bo moze byc niebezpieczny...

no tak, ale w np. rozprawdze chodzi o wyrazenie swego zdania. Zgadzam sie ze moze zabic ale po co by bylo pytanie.?? Zapewne kazdy napisze zze moze zabic, a ja zawsze mam odmienne zdanie i w tym wypadku napisalabym ze moze ale mozna sobie z tym poradzic, ze odwaga moze zwyciezyc i moim argumentem byloby opowiadanie. ktore konczy sie pomyslnie
DlaczegoZawszeJa
DlaczegoZawszeJa
  28 kwietnia 2009
:nutki::evil::ryba::piwo:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.