AgniesiA0320k
AgniesiA0320k
  27 kwietnia 2009 (pierwszy post)

Wszystko zaczęło się w październiku 2006 roku. Gdy po raz pierwszy zobaczyłam tę bursę, pomyślałam- mieszkać w zakonie? Nie, nie to nie dla mnie. Jednak dziś wiem, że się myliłam i to bardzo. Wiem również, że wszystko co mnie tam spotkało, niezależnie czy były to dobre, czy tez złe chwile- było mi przeznaczone.
Najgłębiej w pamięci utkwiły mi wspólne Wigilie, modlitwy, mikołajki, wycieczki. Nigdy nie zapomnę ?kocenia?, super zabawa. A pożegnanie maturzystek do tej pory wspominam bardzo miło- dziękuje.
Uważam, że to były najlepsze trzy lata, które spotkały mnie w życiu, w tej bursie. Nauczyłam się bardzo dużo nowych rzeczy.
Niestety, już się skończył się ten okres, niedługo matura, potem kto wie może jakieś studia.

Za te 3 lata, które tworzą historie.
Za tę bursę, która przechodzi do wspomnień.
Za wspólne chwile przeżyte na co dzień DZIĘKUJĘ.
Za najlepszych ludzi w tej bursie.
Za wspieranie w trudnych chwilach,
Za serce, życzliwość i zrozumienie
Dziękuję Siostrze Ewie i Siostrze Małgorzacie.

Absolwentka IV LO
o profilu wojskowym:
Agnieszka ..................:)

666kamilka666
666kamilka666
  27 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: tę bursę,

:wtf: Co to jest?

Konto usunięte
Konto usunięte: Jednak dziś wiem, że się myliłam i to bardzo

myliłam, i to bardzo.

Konto usunięte
Konto usunięte: co mnie tam spotkało, niezależnie czy były to dobre, czy tez złe chwile- było mi przeznaczone.

co mnie tu spotkało,

Konto usunięte
Konto usunięte: Niestety, już się skończył się ten okres, niedługo matura, potem kto wie może jakieś studia.

Niestety już zakończyłam ten etap w moim życiu. Niedługo zdaję maturę, wkraczam w dorosłe, odpowiedzialne życie.
(może tak lepiej? :woot:)
AgniesiA0320k
AgniesiA0320k
  27 kwietnia 2009

@666kamilka666:
dzięki:)

AgniesiA0320k
AgniesiA0320k
  27 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Co to jest?

inaczej internat...
666kamilka666
666kamilka666
  27 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: inaczej internat...

Aha.. Pierwszy raz słyszę taką nazwę..

Konto usunięte
Konto usunięte: dzięki:)

Nie ma za co.
Ale poczekaj, aż ktoś jeszcze przyjdzie i sprawdzi, bo mogłam i ja popełnić jakiś błąd..

a tak z ciekawości.. Naprawdę fajnie było uczyć się w zakonie? Nie żałujesz troche..?
AgniesiA0320k
AgniesiA0320k
  27 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Aha.. Pierwszy raz słyszę taką nazwę..

to jest cos mniejszego...mieszka tam max 15 dziewczyn.. jest to niepubliczna bursa...tylko dla dziewczyn:P

Konto usunięte
Konto usunięte: Naprawdę fajnie było uczyć się w zakonie? Nie żałujesz troche..?
ja sie nie uczyłam w zakonie:))) tylko po prostu one prowadza internat-burse... nie prowadza szkoły...tylko po prostu zapewniaja mieszkanie..jedzenie...od czasu do czasu poryja,żeby pojsc na jaka modlitwe:))) mieszkaja tam osoby które maja dojazd utrudniony..ja np niby mieszkam niedaleko ale musialbym juz o 5 wyjezdzac..;/a o 6 na miejscu...a do 8 duzo czasu do szkoły..a były dni w szkole,że było na 9 lub 10..:) tak wiec dla mnie to bylo ok:)
tu masz str. http://boleslawiec.bursa.net.pl/index.php/historia/ wejdz i sobie poczytaj jak masz ochote...

szczerze nie bylo źle..chociaz nieraz mnie wnerwiały..ale juz koniec..tesknie...było tak inaczej...
666kamilka666
666kamilka666
  27 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ja sie nie uczyłam w zakonie:))) tylko po prostu one prowadza internat-burse... nie prowadza szkoły...tylko po prostu zapewniaja mieszkanie..jedzenie...od czasu do czasu poryja,żeby pojsc na jaka modlitwe:)))

Aha..
Inaczej to zrozumiałam :ninja:.

Konto usunięte
Konto usunięte: szczerze nie bylo źle..chociaz nieraz mnie wnerwiały..ale juz koniec..tesknie...było tak inaczej...

Zawsze się tęskni za czymś, co już nigdy nie wróci.. :)

Konto usunięte
Konto usunięte: tylko dla dziewczyn:P

oo nie, nie dla mnie :ninja:
GdzieSens
GdzieSens
  27 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Co to jest?

o matko :and: internat :)
AgniesiA0320k
AgniesiA0320k
  27 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: oo nie, nie dla mnie

nie jest źle..:)wytrzymalam 3 lata:)
666kamilka666
666kamilka666
  27 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nie jest źle..:)wytrzymalam 3 lata:)

Ja bym chyba nie potrafiła..
No ale to "chyba".. Przekonałabym się dopiero wtedy, kiedy musiałabym tak zyć :).

Konto usunięte
Konto usunięte: o matko internat :)

Już wiem, dzięki ;-)
AgniesiA0320k
AgniesiA0320k
  27 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja bym chyba nie potrafiła.. No ale to "chyba".. Przekonałabym się dopiero wtedy, kiedy musiałabym tak zyć :).

ja też tak myślalam..;/ale skoro juz prze 6 byłam na miescu pod szkoła..zimno..;/spac sie chce...to troche lipa...i stwierdziłam ,ze sprobuje...i naprawde ok:))a ogolnie to nie psokojna ze mnie dziewczyna:)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.