blondynkaax3
blondynkaax3
  27 kwietnia 2009 (pierwszy post)
Tak się składa, że za 3 dni wyjeżdżam na 2 tygodnie, więc tym samym nie będzie mnie w szkole. Moja matka kiedy poszła do szkoły, załatwiła że będzie ta nieobecność liczona jako obóz językowy i normalnie będę miała wpisywaną obeność, tylko będzie napisane że jestem na wyjeździe.
Wiem, że uczeń zgodnie z regulaminem ma prawo do nadrobienia materiału w ciągu 1 tygodnia po takiej nieobecności.
Pytanie tylko, czy jeżeli ktoś ma nieobecność liczoną jako obóz językowy, to czy działa to w ten sam sposób? Bo nie chcę od razu po przyjeździe być pytana czy pisać sprawdzianu, skoro nawet nie będę mieć notatek.
margotka
margotka
  27 kwietnia 2009

niech mama załatwi ci jeszcze 1-2 dni wolnego na nadrobienie zaległości, skoro to takie trudne, by się trochę pouczyć...

z resztą sama sugerowałaś, że chcesz iśc do szkoły zawodowej, dlatego wnioskuję, że oceny nie są dla ciebie aż tak istotne:) ..więc nie powinnaś tego aż tak brać do sercucha...

2 tyg. na obozie jezykowym nie zwalniaja na pewno pytania z języków obcych...

blondynkaax3
blondynkaax3
  27 kwietnia 2009
margotka
margotka: niech mama załatwi ci jeszcze 1-2 dni wolnego na nadrobienie zaległości, skoro to takie trudne, by się trochę pouczyć... z resztą sama sugerowałaś, że chcesz iśc do szkoły zawodowej, dlatego wnioskuję, że oceny nie są dla ciebie aż tak istotne:) ..więc nie powinnaś tego aż tak brać do sercucha...

Tak, jest dla mnie rpoblemem pouczyć się czegoś, co dopiero będzie przerabiane a ja nie będę siedzieć na tych lekcjach i mieć notatek.

Tak. chcę iść do szkoły zawodowej albo technikum, ale muszę zdać ten rok żeby nie zaczynać od początku.

A z języków mogą mnie pytać, nie ma najmniejszego problemu.
Needy007
Needy007
  27 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Pytanie tylko, czy jeżeli ktoś ma nieobecność liczoną jako obóz językowy, to czy działa to w ten sam sposób?


Wszystko zależy od szkoły. W Polsce rządzi się ona własnymi prawami :and: wydaje mi się jednak że nie powinni cię pytać, tym bardziej jeśli jest to wycieczka, usprawiedliwiona nieobecność...prędzej by cię spytali jakby cię po prostu nie było...ale może jak jeszcze będziesz w szkole to się po prostu spytaj wychowawczyni co i jak?
NiezlaPanienka19
NiezlaPanienka19
  27 kwietnia 2009

nie pokonacie mnie :D najlepsza postać na MYBRUTE !!!

http://ra-fau.mybrute.com

http://ra-fau.mybrute.com

http://ra-fau.mybrute.com

http://ra-fau.mybrute.com

I JESZCZE JEDNA GENIALNA POSTAĆ : http://nerina_1993.mybrute.com !!!! JEST ŚWIETNA I NIESAMOWICIE TRUDNO JĄ POKONAĆ !!!!

Rzucam wam wszystkim wyzwanie i zapraszam do wspólnej walki :) W ZAMIAN ZA MOJE GOLUTKIE FOTKI !!!

blondynkaax3
blondynkaax3
  27 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nie pokonacie mnie :D najlepsza postać na MYBRUTE !!!

wypiedalaj stąd :zonk:
Ciekawe kogo Ty obchodzisz i Twoje obwisłe cyce. :zonk:
:woot:
shamaramorgan
shamaramorgan
  27 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Wiem, że uczeń zgodnie z regulaminem ma prawo do nadrobienia materiału w ciągu 1 tygodnia po takiej nieobecności. Pytanie tylko, czy jeżeli ktoś ma nieobecność liczoną jako obóz językowy, to czy działa to w ten sam sposób? Bo nie chcę od razu po przyjeździe być pytana czy pisać sprawdzianu, skoro nawet nie będę mieć notatek.

tak. Masz przeciez tydzień do zrobienia notatek i poduczenia się z tych przedmiotów, z których będziesz miała sprawdzian. To przecież duzo czasu, zwłaszcza, że wyjeżdżasz tylko na dwa tygodnie.
Gorzej jakbyś wyjechała na miesiąc, wtedy mogłabyś przedyskutować sprawę sprawdzianów.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.