ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  26 kwietnia 2009 (pierwszy post)

Witam..
temat związany ze szkołą
jak radzicie sobie z rannymi pobudkami do szkoły ? o której wstajecie? możecie się wyspać,czy raczej wcześnie rano się zrywacie z łóżek ? ile czasu sie ogarniacie przed wyjściem/wyjechaniem ?

FerreTx3
FerreTx3
  27 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jak radzicie sobie z rannymi pobudkami do szkoły ?

nie radzę sobie. :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: o której wstajecie

najczęściej koło 6.00

Konto usunięte
Konto usunięte: możecie się wyspać,czy raczej wcześnie rano się zrywacie z łóżek ?

zależy kiedy.

Konto usunięte
Konto usunięte: ile czasu sie ogarniacie przed wyjściem/wyjechaniem ?

Jakąś godzinkę.
nOxChodzxTuxKotQ
nOxChodzxTuxKotQ
  27 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jak radzicie sobie z rannymi pobudkami do szkoły ? o której wstajecie? możecie się wyspać,czy raczej wcześnie rano się zrywacie z łóżek ? ile czasu sie ogarniacie przed wyjściem/wyjechaniem ?


Zazwyczaj sobie nawet dobrze z tym radzę! :mrgreen: Najwcześniej wstaję o 6, najpóźniej 7.30. Przeważnie nigdy się nie wysypiam.. :ziew: Od 10 do 30 minut. :mrgreen:
Miihihih
Miihihih
  27 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ustawiam budzik 20 min wcześniej niż powinienem wstać... Nastawiam się psychicznie na wstanie przez ten czas... Przy okazji budzik-> opcja drzemka lub dobudzanie co kilka minut... Za 3 dobudzaniem przewaznie wstaję

mam ten sam sposób. :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: o której wstajecie?

zależy na która mam, jeśli na 8 to wstaję koło 5:30
shamaramorgan
shamaramorgan
  27 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: zależy na która mam, jeśli na 8 to wstaję koło 5:30

:szok2: Ty nie masz co robić rano, czy masz tak daleko do szkoły?
Miihihih
Miihihih
  27 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: :szok2: Ty nie masz co robić rano, czy masz tak daleko do szkoły?

przed 7 wychodzę z domu :rock:
o 5:30 nastawiam budzik a zanim wstanę to trochę czasu mija..
prysznic, ubrać się i jogging do autobusu. :mrgreen:
BioChemowa
BioChemowa
  28 kwietnia 2009

choćbym nie wiem jak zmęczona i niewyspana była, to nigdy nie mam problemów ze wstaniem. budzik dzwoni o 5:10, wypełzam z domu o 6:15. idzie przeżyć ;)

denatka
denatka
  28 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jak radzicie sobie z rannymi pobudkami do szkoły ? o której wstajecie? możecie się wyspać,czy raczej wcześnie rano się zrywacie z łóżek ? ile czasu sie ogarniacie przed wyjściem/wyjechaniem ?

Nie mam raczej problemy.
Prawie codziennie chodzę na tzw "zerówkę", żeby wstać, umyć się, naszykować, zjeść coś ewentualnie wypić herbatę i dojechać do szkoły muszę wstać o 5 rano.
Na samo wyszykowanie się starcza mi jakies 25-30 min.
diler
diler
  28 kwietnia 2009

Wstaję o 6:20 i powoli, powoli na 7:05 jestem na przystanku by wejść do szkoły na minutę przed dzwonkiem lub minutę po dzwonku (7:45).
Jeśli zaśpię, wyrabiam się w 10 minut. :) ;]

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.