AgniesiA0320k
AgniesiA0320k
  26 kwietnia 2009 (pierwszy post)

witam..jeżeli mam prezentacje na 2 i poł str...to ile czasu zajmie mi nauczenie sie jej..??

prezentacje juz macie gotowe??
mam zamiera dzis zaczac sie uczyc..ale jakos mi sie nie chce;///

pozdro dla maturzystów:DDD

mirabelka3009
mirabelka3009
  26 kwietnia 2009

Żeby opanować perfekt, tzn. nie zacinać się i mówić "z przemyśleniem" jakieś 2, 3 godzinki.

AgniesiA0320k
AgniesiA0320k
  26 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Żeby opanować perfekt, tzn. nie zacinać się i mówić "z przemyśleniem" jakieś 2, 3 godzinki.
aha..ojj..:) hihi..zaczne dzis..;p to troche..i bedzie łatwiej:))
margotka
margotka
  26 kwietnia 2009

wszystko zalezy od tego, jak szybko przyswajasz wiedzę, czy przygotowywałaś się samodzielnie, bo jesli tak to pójdzie, jak z płatka... w końcu wiesz o czym jest praca...

maturzyci nie zapominajcie o dotlenieniu się! spacery jak najbardziej wskazane... i to nie na papieroska;)

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  26 kwietnia 2009
margotka
margotka: maturzyci nie zapominajcie o dotlenieniu się!

bo większość i tak ma próżnie :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: witam..jeżeli mam prezentacje na 2 i poł str...to ile czasu zajmie mi nauczenie sie jej..??

kwestia przyswajania wiedzy
jedni godzinę, dwie, a inni 2-3 dni
...Ignorance is bliss...
AgniesiA0320k
AgniesiA0320k
  26 kwietnia 2009
RexMundi
RexMundi: inni 2-3 dni

to chyba ja::DD alke dam rade;p
margotka
margotka
  26 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: RexMundi: inni 2-3 dnito chyba ja::DD alke dam rade;p


najlepej dzisiaj sie obkuj... a jutro spróbuj powtózyć wszystko bez kartki... przed lustrem, albo koleżankami...one mogą wskazać czy dobrze wypadłąś...albo coś podpowiedzą...
666kamilka666
666kamilka666
  26 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: witam..jeżeli mam prezentacje na 2 i poł str...to ile czasu zajmie mi nauczenie sie jej..??
Ucz się fragmentami. Ile Ci to zajmie zależy od tego jak szybko przyswajasz wiedzę.
margotka
margotka: przed lustrem, albo koleżankami...one mogą wskazać czy dobrze wypadłąś...albo coś podpowiedzą...
Dokładnie tak. Poćwicz gestykulacje, akcenty. Zrób próbę taką, jakbyś wchodziła na egzamin (od "dzień dobry" do "do widzenia"). I zrob sobie też takie ćwiczenia, żebyś wiedziała jak wybrnąć z sytuacji, kiedy przez zdenerwowanie się zatniesz. Wszystko trzeba wziąć pod uwagę :)
AgniesiA0320k
AgniesiA0320k
  26 kwietnia 2009
margotka
margotka: najlepej dzisiaj sie obkuj

oj dziś to nie:)) po troche codziennie:))
pawelmajer
pawelmajer
  26 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: prezentacje juz macie gotowe??

tak

Konto usunięte
Konto usunięte: mam zamiera dzis zaczac sie uczyc.

ja dopiero będę się jej uczył po 13 bo wtedy mam ostatni pisemny
GdzieSens
GdzieSens
  27 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Żeby opanować perfekt, tzn. nie zacinać się i mówić "z przemyśleniem" jakieś 2, 3 godzinki.

bez przesady.. troche więcej
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.