AgniesiA0320k
AgniesiA0320k
  25 kwietnia 2009 (pierwszy post)

witam:)jestem maturzysta... mieszkałam w bursie prowadzona przez siostry zakonne przez 3 lata..i zostałam poproszona o wpis do kroniki.. co tam moge zamieścic jak zaczac:)) prosze o podpowiedzi:)

terencais
terencais
  25 kwietnia 2009

napisz tak:

hej, jestem Agniesia i jestem dziewica, jesli ktos chce mnie rozdziewiczyc niech dzwoni: i tu dajesz swoj numer, z dopiskiem: jestem napalona i niemoge sie doczekac pierwszego razu!

AgniesiA0320k
AgniesiA0320k
  25 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: hej, jestem Agniesia i jestem dziewica, jesli ktos chce mnie rozdziewiczyc niech dzwoni: i tu dajesz swoj numer, z dopiskiem: jestem napalona i niemoge sie doczekac pierwszego razu!

ale jestes dowcipny;/
AgniesiA0320k
AgniesiA0320k
  25 kwietnia 2009

proszę o poważne odpowiedzi:)

rzadzia
rzadzia
  25 kwietnia 2009

Za te 3 lata, które tworzą historie. Za to liceum, które przechodzi do wspomnień. Za wspólne chwile przeżyte na co dzień DZIĘKUJE za najlepszych ludzi w tej szkole... Tutaj możesz dopisać szczególne podziękowania dla: czy coś takiego...

AgniesiA0320k
AgniesiA0320k
  25 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Za te 3 lata, które tworzą historie. Za to liceum, które przechodzi do wspomnień. Za wspólne chwile przeżyte na co dzień DZIĘKUJE za najlepszych ludzi w tej szkole... Tutaj możesz dopisać szczególne podziękowania dla: czy coś takiego...

dziekuje bardzo:)
rzadzia
rzadzia
  25 kwietnia 2009

Nie ma za co :)

WyczochranyBober
WyczochranyBober
  26 kwietnia 2009

a mi nie podziekujesz za chec okazania pomocy?

WyczochranyBober
WyczochranyBober
  26 kwietnia 2009

to moowil ja czyli terencais

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.