MaTuRo
MaTuRo
  23 kwietnia 2009 (pierwszy post)

co sądzicie o dzisiejszym tescie
latwy czy trudny?
ile zadan zrobiliscie
jak mysliscie ile pkt bedziecie miec

dla mnie dzisiejszy test byl trudny najgorzej matma

pozdrawiam !

ShinyStern
ShinyStern
  23 kwietnia 2009
RayOfHope
RayOfHope: Mi wyszło 250 J Bo te 1000J dzieliło się przez 4.

kolezanki tak mowily a mi sie cos poj.e.balo i mam zle :(
ShinyStern
ShinyStern
  23 kwietnia 2009
RayOfHope
RayOfHope: Zadanie o fali mnie wkurzyło bo tego nie przerabiałam, ale dałam 510 m, nie wiem czy to dobrze :))

mialo wyjsc 2
aishe
aishe
  23 kwietnia 2009
RayOfHope
RayOfHope: Zadanie o fali mnie wkurzyło bo tego nie przerabiałam, ale dałam 510 m, nie wiem czy to dobrze :)) Zadanie na 5 pkt też mi nie wyszło.

ja też tego o fali nie wiedziałam :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: ja napisalam w J ale w klasie mi powiedzieli ze powinno byc w W , ale juz sama zgupialam;p

wydaje mi się że powinno być w J.

Konto usunięte
Konto usunięte: DACHAMI

to mam dobrze! :)
EjChodzTuMisiu
EjChodzTuMisiu
  23 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ja napisalam w J ale w klasie mi powiedzieli ze powinno byc w W , ale juz sama zgupialam;p

mi sie wydaje, że J. xD
NeverAgain93
NeverAgain93
  23 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: eGabeleXxX: kurde... ;/ ze 100 razem z egzaminami powinienem mieć... ;/ zależy od matematycznego jak będe miał z 5 pkt ;/

ja tez potrzebuje 100 i ten dzisiejszy test przekreslil wszystko ;( pojdę do zawodówki na piekarza i będę wrzucać robaki do ciasta
ShinyStern
ShinyStern
  23 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: to mam dobrze! :)

ja dalam dach pierwszy, no i cos tam wyliczylam tyle ze w drugim dachu ponoc nie liczylo tyc "dwoch trojkatow: bo to niby juz nie dach ;D znaczy nie wiem czy rozumiesz, ale i tak chyba zle :/
MaTuRo
MaTuRo
  23 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: bo chcą zobaczyć jak to wyjdzie, jesteśmy takimi królikami doświadczalnymi. Za 3 lata będzie się pewnie liczyło już normalnie. :) ale przeraża mnie to, że będziemy pisać maturę z matmy... .

no mnie tez ;/
EjChodzTuMisiu
EjChodzTuMisiu
  23 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ja tez potrzebuje 100 i ten dzisiejszy test przekreslil wszystko ;( pojdę do zawodówki na piekarza i będę wrzucać robaki do ciasta

nie będzie tak źle (;
ShinyStern
ShinyStern
  23 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: piekarza i będę wrzucać robaki do ciasta

:crylol: hah ja to chyba nie rpzejde sie specjalnie ;D i bed episac od nowa, i na pewno mi pojdzie lepiej :tak:
EjChodzTuMisiu
EjChodzTuMisiu
  23 kwietnia 2009

a z tym zadaniem, co było jaki składnik w krwi coś tam, to co zaznaczyliście?
ja glukoza. ;D

aishe
aishe
  23 kwietnia 2009
ludzie, optymizmu :and:.
teraz wszyscy marudzicie, a i tak będzie dobrze. Po co się sami dołujecie ? :and:.
ShinyStern
ShinyStern
  23 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ja glukoza. ;D

no ja etz, i ponoc dobrze;D
KampOxD
KampOxD
  23 kwietnia 2009

mi w tym zadaniu wyszlo 1000 . czegos tam ha .. jakos z obliczen mi tak wyszlo ha

aishe
aishe
  23 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a z tym zadaniem, co było jaki składnik w krwi coś tam, to co zaznaczyliście? ja glukoza. ;D

ja też xd ale nie jestem pewna czy to cukier prosty :woot:.
ShinyStern
ShinyStern
  23 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: teraz wszyscy marudzicie, a i tak będzie dobrze. Po co się sami dołujecie ? .

bo wiem jak napisalam :( i nie mam co sie poceiszac, wole byc zdolowana a poznieij mile rozczarowana niz odwrotnie :tak:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.