ggjaw
ggjaw
  22 kwietnia 2009 (pierwszy post)
hej, gimnazjaliści piszący dzisiaj test humanistyczny
jak wam poszło ???
sprawdzaliście sobie punkty ????
ja z z zadań zamkniętych (od 1 do 20) pytań mam 14 lub 15 pkt jak sądzicie to dobrze , ja myślę że nawet nieźle :)
(proszę bez zbędnych komentarzy)
pozdrawiam :)
danek34
Posty: 1 (po ~70 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 21
danek34
  22 kwietnia 2009

jak dla mnie to dobrze!!! ;D
sam bym tyle pewnie nie mam! ;p
pozdro ;)

ona268
ona268
  22 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jak wam poszło ??? sprawdzaliście sobie punkty ????

Poszło mi świetnie :tak:
19/20 z zamkniętych.
Ogólnie bez podania i rozprawki mam 26,27 na 29 ;D
Myślę, że powyżej 40 będę miała :)))
Kopcu93
Posty: 385 (po ~73 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 355
Kopcu93
  22 kwietnia 2009

a gdzie sa odpowiedzi??

djkasiula14
djkasiula14
  22 kwietnia 2009

zakładając, że będę miała wypracowanie na maxa to 45pkt :) A Wy?

ona268
ona268
  22 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a gdzie sa odpowiedzi??

http://portalwiedzy.onet.pl/7136,1272447,,1553705,,arkusze_i_rozwiazania_z_egzaminu_gimnazjalnego_2009_czesc_humanistyczna,tematyczne.html
Konto usunięte
Konto usunięte: zakładając, że będę miała wypracowanie na maxa to 45pkt :) A Wy?

Zakładając, że będę miała wypracowanie na maxa i podanie, to ok 47 ;d Ale pewnie kilka pkt mi odejmą :P
ggjaw
ggjaw
  22 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: zakładając, że będę miała wypracowanie na maxa to 45pkt :) A Wy?

oooo to dobrze . ja licze ok 30
ShinyStern
ShinyStern
  22 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: zakładając, że będę miała wypracowanie na maxa to 45pkt :) A Wy?

jak bym miala zadania otwarte wszystkie dobrze (co jest niemozliwe :mrgreen:) to mialabym 45 pkt
djkasiula14
djkasiula14
  22 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: xXxKopieCxXx:a gdzie sa odpowiedzi?? http://portalwiedzy.onet.pl/7136,1272447,,1553705,,arkusze_i_rozwiazania_z_egzaminu_gimnazjalnego_2009_czesc_humanistyczna,tematyczne.html djkasiula14:zakładając, że będę miała wypracowanie na maxa to 45pkt :) A Wy? Zakładając, że będę miała wypracowanie na maxa i podanie, to ok 47 ;d Ale pewnie kilka pkt mi odejmą :P


Ja liczę, że mi nie odejmą, na próbnym miałam maxa a ten temat bardziej mi podpasował :)
ona268
ona268
  22 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja liczę, że mi nie odejmą, na próbnym miałam maxa a ten temat bardziej mi podpasował :

Mi też właśnie podpasował ;D Najpierw się przeraziłam :D A potem to jakoś takiej weny dostałam, że nie wiem ;d
Jakich argumentów użyłaś ?
Ja Małego księcia, Robinsona Crusoe i pierwszą strofę tamtego wiersza ;PP
djkasiula14
djkasiula14
  22 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: djkasiula14: Ja liczę, że mi nie odejmą, na próbnym miałam maxa a ten temat bardziej mi podpasował : Mi też właśnie podpasował ;D Najpierw się przeraziłam :D A potem to jakoś takiej weny dostałam, że nie wiem ;d Jakich argumentów użyłaś ? Ja Małego księcia, Robinsona Crusoe i pierwszą strofę tamtego wiersza ;PP


1.Mały Książe
2.Marek Kamiński
3.Wielka Emigracja
4.Edward Stachura-cytat "Wędrówką jedną życie jest cżłowieka"
:)
ona268
ona268
  22 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: 1.Mały Książe 2.Marek Kamiński 3.Wielka Emigracja 4.Edward Stachura-cytat "Wędrówką jedną życie jest cżłowieka" :)

Że też cytat znałaś :wtf:
Podziwiam normalnie :mrgreen:
djkasiula14
djkasiula14
  22 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: djkasiula14:1.Mały Książe 2.Marek Kamiński 3.Wielka Emigracja 4.Edward Stachura-cytat "Wędrówką jedną życie jest cżłowieka" :) Że też cytat znałaś Podziwiam normalnie


hehe, polski to mój żywioł,sporo przygotowywałam się do konkursów itp. więc coś tam w głowie zostało. :) Ale wbrew temu idę do liceum na profil matematyczno-fizyczny z chemią :)
ona268
ona268
  22 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: hehe, polski to mój żywioł,sporo przygotowywałam się do konkursów itp. więc coś tam w głowie zostało. :) Ale wbrew temu idę do liceum na profil matematyczno-fizyczny z chemią :)

No tutaj to już totalnie podziwiam. :ninja:
Z matmy jestem w miarę dobra, będę miała zapewne 4 na koniec roku, ale w życiu nie poradziłabym sobie z rozszerzoną. :ninja: I w dodatku ta chemia ... ;)
Ja tam idę do humana :PP Chociaż polskiego nie lubię, ale to raczej wina nauczycielki ... :P
moxymoronomaatura
moxymoronomaatura
  22 kwietnia 2009

z zamkniętych 18/20 , liczę na 40 ;)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.