margotka
margotka
  22 kwietnia 2009 (pierwszy post)

Moi Drodzy...

w tym temacie proszę umieszczać wszystkie relacje dotyczące egzaminu gimazjalnego...

i nie zakładać nowych tematów, bo zostaną zamknięte!

piszcie jak było?
co było?
oraz czy jesteście z siebie zadowoleni czy też nie
etc.

wiem, ze zaraz zaczynacie pisać, więc powodzenia!!!!! połamania długopisów i łatwych tematów...

P.s. obstawiam II wojnę światową... ?

Czaczek
Czaczek
  22 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: trzeba było...wczoraj na lekcji pisałam podanie i jak ktoś nie miał to się nauczycielka czepiała


Poszukaj na guglach budowy podania daj link i jak będzie napisane gdzieś 'adres' kupię Ci gwiazde ^.-
Czaczek
Czaczek
  22 kwietnia 2009
adusiasia
adusiasia: ile bede miala [punktow jak nie napisalam u gory daty i nadawcy?


Nie wiem, to zależy. Jest punktowana ort. tematyka i dużo innych rzeczy więc na pewno będziesz miała mniej punktów za kompozycje.
Holigula
Holigula
  22 kwietnia 2009

Test był łatwy... Chyba najłatwiejszy jakikolwiek pisałam... xD spodziewam się minimum 40 pk... Spodziewałam się na wypracowaniu lektur, a tu taki mały kaprys... nie było...
Jedno pytanie z historii... Też bardzo mało... By odp na pytania wystarczyło przeczytać teksty i podpisy xD Wszystko było podane...!

19alcia93
19alcia93
  22 kwietnia 2009

w podaniu zapomniałam o dacie i nie napisałam PODANIE :zonk: ile punktów mi odejmą?

Czaczek
Czaczek
  22 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ja napisalam nadawce jako SAMORZAD SZKOLNY


Ndawca nie może być zbiorowy, jedynie możesz pisać w imieniu jakiegoś zbioru ale imię i nazwisko musi być nadawcy który to pisze.
eMeR
eMeR
  22 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: adresat jako DYREKTOR GIMNAZJUM a podpisalam sie: CZLONKOWIE SAMORZADU UCZNIOWSKIEGO

tez
w imieniu samorzadu ktostam.
XxYourBlueEyesxX
XxYourBlueEyesxX
  22 kwietnia 2009
http://www.sciaga.pl/tekst/25346-26-podanie jest adres???? jest
margotka
margotka
  22 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: XxYourBlueEyesxX: trzeba było...wczoraj na lekcji pisałam podanie i jak ktoś nie miał to się nauczycielka czepiałaPoszukaj na guglach budowy podania daj link i jak będzie napisane gdzieś 'adres' kupię Ci gwiazde ^.-


podam ci linka na pw... chce milke jogurtową!
Czaczek
Czaczek
  22 kwietnia 2009
margotka
margotka: obok daty obowiązkowo miejscowość...


Najpierw miejscowość, potem data ;p
xLightMyFire
xLightMyFire
  22 kwietnia 2009

nie wiecie przypadkiem czy rozprawka lekko odchodząca od tematu zostanie oceniona na 0 pkt czy nie?

eMeR
eMeR
  22 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nie wiecie przypadkiem czy rozprawka lekko odchodząca od tematu zostanie oceniona na 0 pkt czy nie?

lekko to znaczy? ;)
margotka
margotka
  22 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: margotka: obok daty obowiązkowo miejscowość... Najpierw miejscowość, potem data ;p


poczytaj uwaznie... napisałam za pierwszym razem co ma być po kolei:)
Czaczek
Czaczek
  22 kwietnia 2009
Czaczek
Czaczek
  22 kwietnia 2009

Przy danych ULICA nie jest konieczna!

XxYourBlueEyesxX
XxYourBlueEyesxX
  22 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nie wiecie przypadkiem czy rozprawka lekko odchodząca od tematu zostanie oceniona na 0 pkt czy nie?

jeśli coś tam napisałaś nie mogą dać Ci 0...mogą odjąć r=tylko punkty za niezgodność z tematem
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.