margotka
margotka
  22 kwietnia 2009 (pierwszy post)

Moi Drodzy...

w tym temacie proszę umieszczać wszystkie relacje dotyczące egzaminu gimazjalnego...

i nie zakładać nowych tematów, bo zostaną zamknięte!

piszcie jak było?
co było?
oraz czy jesteście z siebie zadowoleni czy też nie
etc.

wiem, ze zaraz zaczynacie pisać, więc powodzenia!!!!! połamania długopisów i łatwych tematów...

P.s. obstawiam II wojnę światową... ?

xNattx93
xNattx93
  22 kwietnia 2009
eMeR
eMeR: Karol uczył się angielskich słówek. Nie chciał źle wypaść przed Anglikami


Kurna napisalam podobnie tylko zostawiłam to Angolami :/ :[
I w podaniu daty nie napisalam..
Holigula
Holigula
  22 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Represje po powstaniu --> emigracja ---> działanie polaków za granicą ( coś takiego )


Nie... represje były w A i po represjach było powstanie... xD Dlatewgo to wykluczyłam...
LukasMSC
LukasMSC
  22 kwietnia 2009

Przepraszam, nie mam czasu czytać wszystkiego wstecz tj. 15 stron, ale mam pytanie, a mianowicie czy są już odpowiedzi? Czy też zostaną ogłoszone dopiero jutro?
A relacje - pisałem do samego końca. Skończyłem pisać 5 min przed końcem, także wykorzystałem czas cały, lecz nie wiem czy dobrze go wykorzystałem... :) Pozdrawiam.

NowaJa7
NowaJa7
  22 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: I w podaniu daty nie napisalam..

ja daty i adresu kompletnie o tym zapomnialam ! :/
CocaineEssence
CocaineEssence
  22 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie trzeba żadnego adresu ^.-

trzeba adres
Holigula
Holigula
  22 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Przepraszam, nie mam czasu czytać wszystkiego wstecz tj. 15 stron, ale mam pytanie, a mianowicie czy są już odpowiedzi? Czy też zostaną ogłoszone dopiero jutro? A relacje - pisałem do samego końca. Skończyłem pisać 5 min przed końcem, także wykorzystałem czas cały, lecz nie wiem czy dobrze go wykorzystałem... :) Pozdrawiam.


Nie wiem... Podobno mają być dzisiaj w necie... Ja oddałam test 15 minut przed końcem;)
NowaJa7
NowaJa7
  22 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Przed chwiląCytuj fragment | Cytuj całość Przepraszam, nie mam czasu czytać wszystkiego wstecz tj. 15 stron, ale mam pytanie, a mianowicie czy są już odpowiedzi? Czy też zostaną ogłoszone dopiero jutro?


o 14 ma byc ogloszone jak patrzylam ale nie pamietem na jakiej stronie ;/
eMeR
eMeR
  22 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a mianowicie czy są już odpowiedzi?

o 14 mają byc w necie.

Konto usunięte
Konto usunięte: pisałem do samego końca

ja też. jak powiedzieli że zostalo 15 minut tosie musialam sprężać bo nie maialam wypelnionej karty odpowiedzi a wypracowanie mialam na brudno, tylko kawalek na czysto :ninja:
KampOxD
KampOxD
  22 kwietnia 2009

TEST NIE BYL trudny .. ale nie wiem jak mi poszlo:D .. jutro to bd maskaraa;d;d

xNattx93
xNattx93
  22 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ja daty i adresu kompletnie o tym zapomnialam ! :/


No właśnie.. Znaczy tylko napisalam takie cos, że
Samorząd Ucznowski
Gimnazjum K.K Baczyńskiego
w ..


Głupi błąd popełniłam. Ale jakoś to będzie:P
xLightMyFire
xLightMyFire
  22 kwietnia 2009

ja pisałam do 10:15 o_O
chce już wyniki.xD

spodziewam się około 40-45 punktow, ewentualnie wyżej

LukasMSC
LukasMSC
  22 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem... Podobno mają być dzisiaj w necie... Ja oddałam test 15 minut przed końcem;)


My siedzieć musieliśmy do końca, bez względu na to czy skończyliśmy godzinę wcześniej.... No cóż, test wydawał mi się dość trudny, choć faktem jest, że nie jestem humanistą. Mój umysł bardziej ścisły jest :)
Co do rozprawki napisałem o wielkiej emigracji, Frodo z władców i o Janie Pawle.
Odnośnie podania mam pytanie - w informacjach nadawcy napisać trzeba było własne dane tj. Łukasz [...], czy samorząd uczniowski [...]?
Madziunia
Madziunia
  22 kwietnia 2009

Ogólnie uważam, że egzamin był średniej trudności. Uważam, ze napisałam słabo. Pewnie na tych prsotych się wyłożyłam, ale zobaczymy. Sama nie wiem, czy chce wiedzieć odpowiedzi i się bardziej załamać. Rozprawka i podanie jakoś poszły. :)

CocaineEssence
CocaineEssence
  22 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: C - (chyba) człowiek jak czegoś chce t - no coś takiego

to ma byc:D
Madziunia
Madziunia
  22 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: samorząd uczniowsk

Ja napisałam właśnie tak. :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.