rafalblokers
rafalblokers
  21 kwietnia 2009 (pierwszy post)

Witam.

Jaka forma wypowiedzi może pojawic się na egzaminie w ostatnim zadaniu?

P.S. oprócz rozprawki, charakterystyki, opowiadania.

Karen3
Karen3
  21 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja w zeszłym roku nie pamiętałm tej lektury, bo przerabialiśmy ją w pierwszej klasie, ale coś tam powymyślałam, jakieś kompletna pierdoły a miałam z humanistycznego ponad 40.

A kiedyś nasza polonistka radziła pewnej dziewczynie, żeby, jak nie będzie umiała znaleźć argumentów, zmyśliła tytuł jakiejś fikcyjnej książki fikcyjnego aytora, bo nikt przecież nie sprawdzi, czy taka książka istnieje. Ona posłuchała rady i miała max pkt.
ShinyStern
ShinyStern
  21 kwietnia 2009
Karen3
Karen3: A kiedyś nasza polonistka radziła pewnej dziewczynie, żeby, jak nie będzie umiała znaleźć argumentów, zmyśliła tytuł jakiejś fikcyjnej książki fikcyjnego aytora, bo nikt przecież nie sprawdzi, czy taka książka istnieje. Ona posłuchała rady i miała max pkt.

zajebisty pomysl :mrgreen:
69Diamond699
69Diamond699
  21 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: testy to parodia .

Od tego testu zalezy przyszłosc jakby nie patrzec, oraz to jak bedziemy przygotowani do tej matury :)
NeverAgain93
NeverAgain93
  21 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: :) a testy to parodia .

yebnij się w łeb
od tego zależy czy czeka nas LO czy zawodówa...
JeTAimeComa
JeTAimeComa
  21 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: pearl188: testy to parodia .

parodia pewnie dla tych ktorym nie zalezy na przyszłosci
Flyleaf
Flyleaf
  21 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jak nie chcę charakterystyki jak znam zycie to będzie.

wątpić, bo z roku na rok charakterystyki nie dadzą, prawdopodobnie będzie rozprawka bądź list, bądź też inne formy wypowiedzi,
NeverAgain93
NeverAgain93
  21 kwietnia 2009

powodzenia :)

ShinyStern
ShinyStern
  21 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: wątpić, bo z roku na rok charakterystyki nie dadzą, prawdopodobnie będzie rozprawka bądź list, bądź też inne formy wypowiedzi,

moze byc wszystko :and:
Lckowy
Posty: 1968 (po ~93 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
Lckowy
  21 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: to jak bedziemy przygotowani do tej matury :)

Zależy od was samych :ninja:
martaaa56
martaaa56
  22 kwietnia 2009

a może być podanie :woot:..?

Madziunia
Madziunia
  22 kwietnia 2009

Mm nadzieję, że nie będzie charakterystyki. Moja nauczycielka mówi, ze będzie list otwarty.. Przynjamniej tak podejrzewa. Za niecałe dwie godziny się dowiemy..

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.