aniolek0817
aniolek0817
  21 kwietnia 2009 (pierwszy post)

mam pytanie :) po zakończeniu szkoły średniej mam zamiar iść dalej na zaoczne studia prawne :) czy mógłby mi ktoś powiedzieć czy jeśli bym poszła na zaoczne to czy jest ten sam poziom nauczania co na dziennych studiach... :) z góry dzięki za odp i sorki jeśli ten temat już sie pojawił :)

pearl188
pearl188
  21 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: czy mógłby mi ktoś powiedzieć czy jeśli bym poszła na zaoczne to czy jest ten sam poziom nauczania co na dziennych studiach..

Poziom musi być ten sam. Ale tego co się nauczysz na dziennych nie porównasz z wiedzą na zaocznych. Na zaocznych uczysz się dużo więcej niż na dziennych. Bo tam wszystko opracowują na wykładach.
blondynkaax3
blondynkaax3
  21 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Poziom musi być ten sam. Ale tego co się nauczysz na dziennych nie porównasz z wiedzą na zaocznych. Na zaocznych uczysz się dużo więcej niż na dziennych. Bo tam wszystko opracowują na wykładach.

co..? :szok2:
Każdy mówi, że dzienne studia są lepsze niż zaoczne. :woot:
...że łatwiej się potem dostać do pracy itp. No nie wiem, ja tak słyszałam
Pucoas
Pucoas
  21 kwietnia 2009

ja uczeszczam na takie studia do kazia bielacha :D wspaniale wydaje wyklad jak poscielic krowa do snu siano i jak podlaczyc dojary ;0

smielaq89
smielaq89
  22 kwietnia 2009

Dzienne są lepsze niż zaoczne. Poziom chyba porównywalny choć wiadomo, że nigdy nie będzie to samo.

A prawo - najbardziej lajtowy kierunek :D

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.