Pucoas
Pucoas
  19 kwietnia 2009 (pierwszy post)

Siemka. Na jutro mam zrobić prezentacje maturalną ale w związku z tym że byłem chory to za bardzo nie wiem o co biega.. Wiem tylko tyle że ma być na dowolny temat. Gdy polonistka tłumaczyła co i jak to mnie akurat nie było :( nikogo z kumpli nie ma na gg wiec piszę tu.. Proszę o jakąś pomoc. Pozdrawiam

sekswubikacji
Pucoas
Pucoas
  19 kwietnia 2009

a jaki temat najlepiej byscie polecali?

marksmantback
marksmantback
  19 kwietnia 2009
Pucoas
Pucoas: Siemka. Na jutro mam zrobić prezentacje maturalną ale w związku z tym że byłem chory to za bardzo nie wiem o co biega.. Wiem tylko tyle że ma być na dowolny temat. Gdy polonistka tłumaczyła co i jak to mnie akurat nie było :( nikogo z kumpli nie ma na gg wiec piszę tu.. Proszę o jakąś pomoc. Pozdrawiam

a po kiego jej prezentacja ? , czyzby przyjęła zlecenie napisania pracy i was zatrudniła jako murzynów
Pucoas
Pucoas
  19 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a po kiego jej prezentacja ? , czyzby przyjęła zlecenie napisania pracy i was zatrudniła jako murzynów

a skad ja mam wiedziec? w ogole jakas ona dziwna jest... kaze robic nam to co 3 klasa ;/ zal.. to jak?
rebel884200
rebel884200
  19 kwietnia 2009

Pisz na priva, dam ci gotowa prezke :):) a przynajmnije jak ja napisac i pare potrzebnych przykladow z rozncyh epok:)

pearl188
pearl188
  19 kwietnia 2009
Pucoas
Pucoas: Wiem tylko tyle że ma być na dowolny temat.

określ się co teraz macie na polskim. Wybierz jakiś temat ściągnij z neta i się naucz tego.
prostszego nie widziałam zadania.
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  19 kwietnia 2009
Pucoas
Pucoas: Na jutro

tak to jest jak się robi wszystko na ostatnią godzinę

Pucoas
Pucoas: ma być na dowolny temat.

prostszego zadania już nie ma
...Ignorance is bliss...
Pucoas
Pucoas
  19 kwietnia 2009

no tylko nie czaisz ze mnie nie lekcjach nie bylo i nie kumam o co w tym wszystkim chodzi. jestem z 1kl LO

Pucoas
Pucoas
  20 kwietnia 2009

potrzebuje pracy na temat utworu z baroku

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.