czynszu91
czynszu91
  18 kwietnia 2009 (pierwszy post)

Wolałem starą naszą klase.... ciekawe co jeszcze wymyślą.
JA chcem starą naszą klase!!!

NaTaLka9310x
NaTaLka9310x
  18 kwietnia 2009

ja tam wyłączyłam sobie opcje opinii .

XAnjaX
XAnjaX
  18 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Wolałem starą naszą klase.... ciekawe co jeszcze wymyślą. JA chcem starą naszą klase!!!

jestem dokładnie tego samego zdania..
tragedia.. ;|
XAnjaX
XAnjaX
  18 kwietnia 2009

a można jakoś wyłączyć opcje tych albumów w galerii ? :and: strasznie mnie to wkurza..

sylwiszon
sylwiszon
  18 kwietnia 2009

widac ze wszyscy sie temu sprzeciwiaja.. (ja rowniez) wiec nie wiem komu to potrzebne :| (musze pogrzebac w ustawieniach :P )
Kiedys bylo dobrze.. nie bylo opisow, prezentow, placenia by zobaczyc kto Cie podgladal.. bez sensu to wszystko. ciekawe co bedzie dalej he

denatka
denatka
  18 kwietnia 2009

Usuń konto, proste.

najzajebistsza
najzajebistsza
  18 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a można jakoś wyłączyć opcje tych albumów w galerii ? strasznie mnie to wkurza..

Można.

Konto usunięte
Konto usunięte: Wolałem starą naszą klase.... ciekawe co jeszcze wymyślą. JA chcem starą naszą klase!!!

To chyba na naszej klasie gdzieś tam powinieneś się skarżyć, a nie na forum fotki?
Rosiczka00
Rosiczka00
  18 kwietnia 2009

wyłączyłam opcję oceniania zdjęć - bezsensowna opcja, nie wiem czemu ma ona służyć na takim portalu, od tego mamy przecież fotkę.peel :zonk: , galerię mam dostępną tylko dla znajomych.

Miihihih
Miihihih
  18 kwietnia 2009
więc po co tu jesteś ? ;)
julCiak69
julCiak69
  18 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Wolałem starą naszą klase.... ciekawe co jeszcze wymyślą. JA chcem starą naszą klase!!!

Postęp serwisów społecznościowych na tym polega, że się do siebie upodobniają.
Grono zrobiło tak jak jest Facebooku.
Natomiast też grono playlistę i albumy ściągnęło od bahu.com.
Fotka.pl poszła za ich przykładem...
Niestety.:|
eXtremateria
eXtremateria
  18 kwietnia 2009

najgorsze w n-k sa dzieciaki ktore zapraszaja do znajomych, jak nie znaja i do tego.. cale to mlode pokolenie, co chodzi do szkoly. nk to ma byc wspomnienie a nie jakis koczowniczy oboz.

Zaneta
Zaneta
  19 kwietnia 2009

jeszcze rok temu portal służył jedynie do odnajdywania znajomych, z którymi straciliśmy kontakt.
A teraz przekształcił się w zbiorowisko lansu i wzajemnego smarowania sobie tyłków słodkimi komantarzami

TakeTheSunAway
Posty: 3033 (po ~157 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
TakeTheSunAway
  19 kwietnia 2009

To prawda, że to całe ocenianie zdjęć, czy podział galerii na jakieś albumy jest bezsensowne, ale możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach.
Tak już jest z każdym portalem - rozwija się, przez wprowadzanie zmian.
Poza tym, myślę, że jeśli chcesz wyrazić swoją opinię, najlepiej napisać to gdzieś na naszej-klasie, a nie tutaj.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.