blondynkaax3
blondynkaax3
  17 kwietnia 2009 (pierwszy post)
Zastanawiam się jak to możliwe, że niektórzy muszą starać się, żeby przejść do następnej klasy, wyciągać wszystkie oceny żeby jakoś dojść do matury, a inni idą sobie do psychologa, mówią że mają jakieś problemy, dostają od niego jakieś zaświadczenie i już mają problem z głowy. ;d

Znam kilka takich osób- fakt, niektórzy mają rzeczywiście problemy, ale nie są one moim zdaniem takie poważne żeby od razu nie móc się uczyć i złe oceny zwalać na swój stan psychiczny. Jedna dziewczyna, którą dobrze znam, robi to tylko po to żeby mogła zdać do następnej klasy bo ma problemy z ocenami. W końcu najłatwiej iść do psychologa, powymyślać i mieć rok zaliczony. :ninja:

Ja też mam problemy z ocenami z niektórych przedmiotów, nie jestem jakimś orłem ale denerwuje mnie takie coś że ja po nocach muszę się uczyć żeby chociaż na dwóje powyciągać a takie sprytne osoby nic nie muszą robić.

No dobra wyżaliłam się. :and:

Jakie jest Wasze zdanie na ten temat??
Karen3
Karen3
  18 kwietnia 2009

Uczysz się dla siebie, a jak ktoś chce z takim czymś do psychologa chodzić, to jak taka osoba poradzi sobie w pracy??

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.