DropsamamxD
DropsamamxD
  16 kwietnia 2009 (pierwszy post)

Od września chciałbym pójść do szkoły w Dublinie.
Czy ktoś ma może informacje jakie warunki należy spełnić? A może jest ktoś kto chodził do szkoły za granicą?
Przerwałem edukacje w Polsce, wyjechałem... I zastanawiam sie czy jest taka możliwość i sens by kontynuować ją tutaj.

Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  16 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Dublinie

:zakochany:

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy ktoś ma może informacje jakie warunki należy spełnić? A może jest ktoś kto chodził do szkoły za granicą?

Poszukaj coś na temat szkół w Dublinie w www.google.pl ;) a jeśli nie znasz języka przetłumacz sobie.

Konto usunięte
Konto usunięte: I zastanawiam sie czy jest taka możliwość i sens by kontynuować ją tutaj.

Oczywiście, że tak . Tylko na pewno nie na tym samym poziomie zapewne. Po co żeś szedł do sQl w Polsce ? :woot:
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
DropsamamxD
DropsamamxD
  16 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Poszukaj coś na temat szkół w Dublinie w www.google.pl ;) a jeśli nie znasz języka przetłumacz sobie.

znam jezyk. ale nie ma nic konkretnego

Konto usunięte
Konto usunięte: Oczywiście, że tak . Tylko na pewno nie na tym samym poziomie zapewne. Po co żeś szedł do sQl w Polsce ?

no jak po co
jak ja w dublinie jestem niezbyt dlugo, i do tej pory w PL sie uczylem. przerwalem nauke i przyjechalem a od wrzesnia mam zamiar zaczac oo ;P
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.