SzalonaMarta19
SzalonaMarta19
  14 kwietnia 2009 (pierwszy post)

Hej przetłumaczycie mi ten tekst??:):)

I think I have a small family. There are four people in it. I am 17 years old, I have blond hair and light blue eyes. I am a first-year student at secondary school in Wieruszów. I have a sister but sometimes I wish I had a brother, because I quarrel with her often. She is 15. She is pretty and blond-hair girl. My mother is a teacher-educator in TPD DWD Glaz and my father is an driver and he work in PPKS Ostrow Wlkp. He spends most of his time away from home and this means that I and my sister mostly with our mother. Nevertheless, I think that when we are together we are a happy family. My father and I are very keen on computing and we always spend summer holidays together in mountains. My mother likes traveling abroad and she enjoys warm countries in particular.
Every Sunday we go on dinner to grandparents, who live in Walichnowy.
In week visit them also. But now I dislike go there recently.
When I was born we lived in Glaz, but I disremember unfortunately because I was small. When I was 6 years we moved to Sokolniki and we live there to today. We are very happy and loving family.

Rosiczka00
Rosiczka00
  14 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Hej przetłumaczycie mi ten tekst??:):)

naprawdę nie umiesz przetłumaczyć tekstu na TAKIM poziomie?

[*]
ShinyStern
ShinyStern
  14 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte:

ja mysle ze mam mala rodzine, jest tam 4 osoby, ja mam 17 lat. mam blond wlosy i jasno niebieskie oczy. jestem na pierwszym roku szkoly sredniej w wierszowie. mam siostra chociaz czasami marze by miec brata (czy cos takiego :D) bo ja sie z nia czesto kloce. ona ma 15 lat i jest ladna blondynka. moja mama jest nauczycielka w WPD DWD cos tam glazury czy cos:D. i moj tata ejst kierowca i on pracuje w ppks Ostrow wlkp.on spedza wiele swojego czasu poaz domem go znaczy ze ja i moja siostra przewaznie (chyba spoedzamy czas) z mama. niemniej jedak, mysle ze kiedy my jestesmy razem jestesmy szczesliwa rodzina. moj tata i ja jestesmy bardzo computing (nie znam takeigo slowa) i my zawsze razem spedzamy wakacje w gorach.moja mama lubi podrozowac za granice szczegolnie do cieplych krajow. w kazda niedziele my idziemy na obiad z dziadkami ktorzy mieszkaja w Walichnowy.w tygodniu tez ich odwiedzamy, ale teraz nie lubie chodzic tam ostatnio. kiedy ja sie urodzilam mieszkalam w Glaz, ale ja nie pamietam tego niestety, poniewaz ja bylam mala. kiedy mialam 6 lat my przeprowadzilismy sie do Sokolinii i mieszkamy tam do dzis. jestesmy bardzo szczesliwa i kochajaca rodzina

nie wiem cos w tym stylu jak na moje oko .
JustMeLove
JustMeLove
  14 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: I am 17 years old


tez nie wiesz co to znaczy?
SzalonaMarta19
SzalonaMarta19
  14 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: SzalonaMarta19:I am 17 years oldtez nie wiesz co to znaczy?


akurat to to wiem i wiel co to znaczy ale niektorych zdan nien wiem i wolalam sie upewnic a ty masz jakis problem?? czy tylko z kogos potrafisz sie nasmiewac??
Sobierajsky
Sobierajsky
  14 kwietnia 2009

Qrwa co Ty skończyłaś edukację z angola na alfabecie?

ewcyk20
ewcyk20
  15 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: I have a sister but sometimes I wish I had a brother,

mam siostre ale czasem żałuje że nie mam brata

Konto usunięte
Konto usunięte: I and my sister mostly with our mother


co to za zdanie?? i w ogóle powinno byc my sister and I

Konto usunięte
Konto usunięte: My father and I are very keen on computing

mój tata i ja jesteśmy chetni..... na liczenie?? dziwne zdanie

ok reszta mniej wiecej jak tłumaczyła ShinyStern chociaż tekst wymaga troche poprawek ( w ang) bo błedy są ale prosiłaś o tłumaczenie to jest ;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.