MojeEmo
MojeEmo
  9 kwietnia 2009 (pierwszy post)

hey:) mam w tym roku mature. Musze oddać do jutra ramowy plan wypowiedzi. W mojej pracy opisałem obrazy (bo tego równiez dotyczył temat)... I teraz mam pytanko? czy jesli wykorzystam reprodukcje tych obrazów za pomocą rzutnika to moj czas na prezentacje nie bedzie skrócony?? no bo ogolnie jesli ktos wykorzysta prezentacje multimedialna, to czas wypowiedzi automatycznie skraca sie z 15 minut na 10. ale reprodukcje moich obrazów to to przeciez nie prezentacje?? i jak z tym jest???? bo moja praca jest dosc obszerna, jesli cos, to nie moge juz skrócic jej do 10 minut:((((((

666kamilka666
666kamilka666
  9 kwietnia 2009

Wydaje mi się, że jeśi to będą obrazy, bez muzyki, bez filmików, to nie skróci się czas.
Przecież możesz włączyć, i mówić w trakcie, prawda? ;-).

Chociaż ręki nie daję uciać.

dddagmaraaa
dddagmaraaa
  9 kwietnia 2009

też jestem tegoroczna maturzystką i nie słyszałam o żadnym skracaniu prezentacji.
Cała prezentacja ma wynieśc 15minut.

Uzi
Uzi
  10 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: hey:) mam w tym roku mature. Musze oddać do jutra ramowy plan wypowiedzi. W mojej pracy opisałem obrazy (bo tego równiez dotyczył temat)... I teraz mam pytanko? czy jesli wykorzystam reprodukcje tych obrazów za pomocą rzutnika to moj czas na prezentacje nie bedzie skrócony?? no bo ogolnie jesli ktos wykorzysta prezentacje multimedialna, to czas wypowiedzi automatycznie skraca sie z 15 minut na 10. ale reprodukcje moich obrazów to to przeciez nie prezentacje?? i jak z tym jest???? bo moja praca jest dosc obszerna, jesli cos, to nie moge juz skrócic jej do 10 minut:((((((

Czas na ustnej to bezwzgledne 15 minut.
Możesz włączyć i opisywać prawda? W trakcie mówienia zmieniasz te obrazy i wychodzi Ci wszystko w czasie.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.