XoXsYLUsXoX
XoXsYLUsXoX
  7 kwietnia 2009 (pierwszy post)

Mam wielką prośbę pomóżcie napisać rozprawke na temat ,,co by było gdyby nie wynaleziono koła" ?
proszę mam to na polski
lub temat co by bylo gdy by zaczęto klonować ludzi? ;/
to ma być wstęp przykłady w rozwinięciu i na koniec zakończenie ;(
pomóżcie napisałam się więc plisss!!

Krystian
Posty: 6772 (po ~105 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 9
Krystian
  7 kwietnia 2009

Szczerze powiedziawszy to łatwiejszego tematu rozprawki nigdy w życiu nie widziałem :and:
w podstawówce dzieci bez problemu by ją napisały :ziew:

Miihihih
Miihihih
  7 kwietnia 2009
bierzesz książkę, w której jest napisane jak pisać rozprawkę i tworzysz.
nikt za Ciebie nie napisze, a do matury to się ciągnie za Tobą.
xXGaciaXx
xXGaciaXx
  7 kwietnia 2009
Krystian
Krystian: w podstawówce dzieci bez problemu by ją napisały

gdyby w podstawówce pisali rozprawki to może tak ^^
margotka
margotka
  8 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Krystian: w podstawówce dzieci bez problemu by ją napisały gdyby w podstawówce pisali rozprawki to może tak ^^


ja w podstawówce rozprawki pisałam... nawet uczyli nas, jak się eseje pisze...
focus5280
focus5280
  8 kwietnia 2009

OMG.....co by było gdyby zaczęto klonować ludzi?????Napisz,że byłoby nudno bo wszyscy wyglądaliby tak samo mieliby takie same poglądy a tak każdy ma swoje zdanie:mrgreen:ogólnie wymyślaj są różne ksiązki....na necie poszukaj jest jak napisać rozprawkę:tak:używaj często zwrotów moim zdaniem,uważam że,sądzę....zawsze miałam z tego 5 (chyba umiesz wyrazić swoje zdanie:ninja:)swoją drogą współczuje Ci nauczyciela bo tematy rozprawek są delikatnie mówiąc beznadziejne:nie:szczególnie to o tym kole...

margotka
margotka
  9 kwietnia 2009

focus tematy sa jak najbardziej ciekawe... tylko wielu ludziom wyobraźni brakuje, by opisac to co myślą... póżniej mamy do czynienia z szarym tłumem, masa, która robi to, co zobacy w serialu albo zgodnie z nagodnka mediów... zamiast wypracować sobie własny poglad szukając odpowiedzi na nurtujący problem...

moh3rka
moh3rka
  9 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: to ma być wstęp przykłady w rozwinięciu i na koniec zakończenie ;(

bo tak wygląda rozprawka.

tematy masz banalne, troche wyobraźni.
xZapachPomaranczyx
xZapachPomaranczyx
  10 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam wielką prośbę pomóżcie napisać rozprawke na temat ,,co by było gdyby nie wynaleziono koła" ?proszę mam to na polskilub temat co by bylo gdy by zaczęto klonować ludzi? ;/to ma być wstęp przykłady w rozwinięciu i na koniec zakończenie ;(pomóżcie napisałam się więc plisss!!

Wiesz co... za wiele to się nie napisałaś. Gdybyś przeczytała regulamin, wiedziałabyś, że my za ciebie pracy nie będziemy pisać.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.