DarciolanD
DarciolanD
  6 kwietnia 2009 (pierwszy post)

Komu się nudzi i byłby tak miłyy i przetłumaczył by mi jakoś dłuższy tekst z angielskiego na polski, bo musze przeczytać na jutro i wiedzieć o co chodzi a z moim angielskim kiepściutko ;] ...

;d

HelloBoys
HelloBoys
  6 kwietnia 2009

Lóbie chlopcuw a ty lóbisz dziefcynki ??
odpisz na muj profil .
calóski =*

lukaszseminara
Bloondiee
Posty: 31 (po ~134 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 17
Bloondiee
  7 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Komu się nudzi i byłby tak miłyy i przetłumaczył by mi jakoś dłuższy tekst z angielskiego na polski, bo musze przeczytać na jutro i wiedzieć o co chodzi a z moim angielskim kiepściutko ;] ...;d


No to wstaw go :)

Przetrwać żyć nie żałować swoich czynów. Z przegranych pojedynków wyjść z honorem i twarzą. Ciężkie dni nauką one siłą cię darzą.

agoosiaaa
agoosiaaa
  7 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: No to wstaw go :)

dokladnie.
WindOfHopexD
WindOfHopexD
  7 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Komu się nudzi i byłby tak miłyy i przetłumaczył by mi jakoś dłuższy tekst z angielskiego na polski, bo musze przeczytać na jutro i wiedzieć o co chodzi a z moim angielskim kiepściutko ;] ... ;d

translate.pl ;D
xDontTouchJustLook
xDontTouchJustLook
  8 kwietnia 2009

DarciolanD:
Komu się nudzi i byłby tak miłyy i przetłumaczył by mi jakoś dłuższy tekst z angielskiego na polski, bo musze przeczytać na jutro i wiedzieć o co chodzi a z moim angielskim kiepściutko ;] ...

wejdz se na google tlumacz i masz zad dom zrobione . co za lenie. !!! ;|

agoosiaaa
agoosiaaa
  8 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: wejdz se na google tlumacz i masz zad dom zrobione . co za lenie. !!! ;|

:zonk:
moze niech po prostu wezmie slownik i wpisze pierwsze kilkanascie slow z niego, bedzie taki sam pozytek, jak z tlumaczy internetowych madralo.
xZapachPomaranczyx
xZapachPomaranczyx
  10 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: translate.pl ;D

Nie polecam.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.