arekarate
arekarate
  4 kwietnia 2009 (pierwszy post)

Witam mam prośbe potrzebuje pomocy musze oddac prace maturalną a jezcze nie mam zrobionej mój temat to
Przedstaw relacje między człowiekiem a Bogiem na przykładzie wybranych utworów oraz epok literatury.
bardzo bym prosił o jakieś podpowiedzi może ktoś ma gotową to z chęcią bym odkupił pozdrawiam ;)

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  5 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: chęcią bym odkupił

nie stać Cię

Konto usunięte
Konto usunięte: jezcze nie mam zrobionej

to do dzieła
...Ignorance is bliss...
666kamilka666
666kamilka666
  5 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jezcze nie mam zrobionej

no chyba kuva żartujesz? :wtf:.

Nasza szkoła miała oddać bibliografię do przedwczoraj.
christa16
christa16
  5 kwietnia 2009

bibliografia to pół biedy. sama jeszcze nie zaczęłam pisać, mam tylko pomysł, a bibl. już oddana.

co do Ciebie kolego. lepiej rusz dupę. bo z tego co się orientuję bibliografia ma być oddana do 6-7kwietnia... wizyta w bibliotece nie boli...

SyIwia
SyIwia
  5 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: musze oddac prace maturalną a jezcze nie mam zrobionej

Pracy to Ty nie musisz oddawać, wiesz? Ty to musisz przedstawić ustnie. Oddać to musisz bibliografię to jutra czyli poniedziałku i pla wypowiedzi.

Konto usunięte
Konto usunięte: Przedstaw relacje między człowiekiem a Bogiem na przykładzie wybranych utworów oraz epok literatury.

Łatwy, ale bywają łatwiejsze;]

Konto usunięte
Konto usunięte: bardzo bym prosił o jakieś podpowiedzi może ktoś ma gotową to z chęcią bym odkupił pozdrawiam ;)

Jest masa ogłoszeń w internecie ludzi piszących takie prace, wystarczy poszukać. Jeśli nie potrafisz napisać sam to skorzystaj z tego:)
Lckowy
Posty: 1968 (po ~93 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
Lckowy
  5 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: bibliografia to pół biedy. sama jeszcze nie zaczęłam pisać, mam tylko pomysł, a bibl. już oddana.

Tutaj to wszystko jasne ... :ninja:
Karen3
Karen3
  6 kwietnia 2009

No , na przykład "Psalmy" Kochanowskiego.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.