krrruczek
krrruczek
  4 kwietnia 2009 (pierwszy post)

musze napisać list do koleżanki którą poznałam na wycieczce podczas ferii. Przypadkowo zabrałam ze sobą jej rzecz (np. sukienke). W liście musi być:
- na czym polega pomyłka i poinformujesz jak do niej doszło
-opisz przypadkowo zabraną rzecz podając przynajmniej jej dwie cechy
-poprosisz o sprawdzenie czy kolega nie zabrał podobnie wyglądającej rzeczy należącej do ciebie i podaj elemęt który je różni
- obiecaj odesłanie tej rzeczy i poproś o to samo
Wiem że proszę o dużo, ale sama nie wiem jak to zrobić :(

Dear Bożena.
How are you? I'm writting because i mistake and take your dress. A dress is red. When I washed a dress I hung her on the hunger. prosze o dalsza pomoc

Beaver
Posty: 10854 (po ~54 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 496
Beaver
  4 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: writting

writing

Konto usunięte
Konto usunięte: because i mistake

I made a mistake

Konto usunięte
Konto usunięte: I hung her

I hung it
kosciolniemaseksu
kosciolniemaseksu
  4 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Wiem że proszę o dużo, ale sama nie wiem jak to zrobić :(

ej powinnaś to mieć w podręczniku
lub
sprawdź na google, tam na pewno jest jakaś pomoc w napisaniu listu po angielsku :))
to nie jest takie trudne, musisz posklejać zdania :) tylko musisz umieć je napisać, ale chyba to już nie sprawia Ci problemu.. a list nie musi być długi
krrruczek
krrruczek
  4 kwietnia 2009

hej Bozenko. what's going there? write to you because you made a mistake by a red dress. I can not find my yellow dress. While packing to put it on a bed in a large pokoju.When came out to a balcony by accident musiałaś the pack to your bag. I sincerely request to look for in a free moment. If you find me to Return it. I should be very grateful. Of course, I send you.

GdzieSens
GdzieSens
  4 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: in a large pokoju

aha dobre :lol2:
Beaver
Posty: 10854 (po ~54 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 496
Beaver
  4 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: hej Bozenko. what's going there? write to you because you made a mistake by a red dress. I can not find my yellow dress. While packing to put it on a bed in a large pokoju.When came out to a balcony by accident musiałaś the pack to your bag. I sincerely request to look for in a free moment. If you find me to Return it. I should be very grateful. Of course, I send you.

osz kuva, słowa nie zrozumiałam,
dużo musisz tu pozmieniać, sporo błędów
xXGaciaXx
xXGaciaXx
  4 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: i mistake

jesteś błędem?^^
xXGaciaXx
xXGaciaXx
  4 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: musze napisać list do koleżanki którą poznałam na wycieczce podczas ferii.

może lepiej jak napiszesz nam to,co miałaś na myśli po polsku,bo trudno się domyślić o co chodzi w Twoim liście :)
krrruczek
krrruczek
  5 kwietnia 2009

musze napisać list do koleżanki którą poznałam na wycieczce podczas ferii. Przypadkowo zabrałam ze sobą jej rzecz (np. sukienke). W liście musi być:
- na czym polega pomyłka i poinformujesz jak do niej doszło
-opisz przypadkowo zabraną rzecz podając przynajmniej jej dwie cechy
-poprosisz o sprawdzenie czy kolega nie zabrał podobnie wyglądającej rzeczy należącej do ciebie i podaj elemęt który je różni
- obiecaj odesłanie tej rzeczy i poproś o to samo

sylwiszon
sylwiszon
  5 kwietnia 2009

hmm.. sama mam problem z korygowaniem bledow, bo trudno jest wylapac w tym co napisalas po ang..!
napisz moze caly list po polsku.

xDontTouchJustLook
xDontTouchJustLook
  8 kwietnia 2009

wejdz se w google tlumacz ;p
czy to takie trudne. ?

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.