happysad
happysad
  3 kwietnia 2009 (pierwszy post)

Hej, mam problem, bardzo proszę o pomoc.
Jestem w liceum. Jestem na nauczaniu indywidualnym, chcę zmienić klasę. Niestety w klasie do której chciałabym iść są 34 osoby. Dzisiaj rozmawiałam z Panią Dyrektor i powiedziała, że jest to odgórnie ustalone i nie może dopisać 35 osoby. Jednak słyszałam, że ostateczna decyzja należy zawsze do Dyrekcji szkoły. Czy to prawda? Da się cokolwiek zrobić w tej sprawie?

VisualOrgasm
VisualOrgasm
  3 kwietnia 2009

Poczekaj, aż jedna nie zda.. :mrgreen:

KroplaRosy
KroplaRosy
  3 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Poczekaj, aż jedna nie zda..

Tak też można ;D w sumie ...
EdytaTychy
EdytaTychy
  3 kwietnia 2009
wszyscy na pewno nie zdadzą. więce po leekku sie możesz zapisać ;)
666kamilka666
666kamilka666
  3 kwietnia 2009
happysad
happysad: Czy to prawda? Da się cokolwiek zrobić w tej sprawie?

Jest ustawowo chyba, że nauczyciel nie może być opiekunem większej grupy niż 35 osób (czy 34 osoby :woot:).
Zawsze z tym są duże problemy...
happysad
happysad
  3 kwietnia 2009

Raczej wątpię, że ktoś nie zda. :D
Ale no okej, dzięki :D ;)

Miihihih
Miihihih
  4 kwietnia 2009
Chcesz się przenieść do innej klasy, aby mieć inne rozszerzone przedmioty ?
Możesz o tym porozmawiać z dyrektorem, może uda się, abyś został w tej samej klasie, a przedmioty na rozszerzeniu zmienione, w końcu i tak masz indywidualne.
Moja koleżanka tak ma. Ale wiele zależy od dyrektora.
WszystkoMiZajeli
WszystkoMiZajeli
  4 kwietnia 2009
happysad
happysad: happysad

Tak własciwie, to czemu chcesz sie przenieś? u nas nie może być więcej niż 30 osób w klasie ogólnie, także dla mnie o i tak dziwne, aczkolwiek skoro masz indywidualne nauczanie, to co im za różnica?:woot: ja bym jeszcze raz porozmawiała z dyrektorem, przedstawiła argumenty że naprawdę chcesz zmienić profil, z powodu np tego że to masz teraz w rozszerzeniu nie pokrywa się z tym co chcesz zdawać na maturze, etc.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.