nOxChodzxTuxKotQ
nOxChodzxTuxKotQ
  1 kwietnia 2009 (pierwszy post)

Nudzi mi się, dlatego założę temat, którego tematem będzie Ściąganie w szkole. :ninja:
Jakie znacie najlepsze i najbardziej skuteczne sposoby na ściąganie?
Oczywiście oprócz tych najbardziej znanych. ;))

Ps. nie, nie dało się mniejszymi. :ssh:
Pzdr;*

ZmienieNick
ZmienieNick
  1 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nudzi mi się, dlatego założę temat, którego tematem będzie Ściąganie w szkole. Jakie znacie najlepsze i najbardziej skuteczne sposoby na ściąganie? Oczywiście oprócz tych najbardziej znanych. ;)) Ps. nie, nie dało się mniejszymi. Pzdr;*

kiedyś miałem sciąge w rozporku siedziałem z koleżanką i patrzyła mi w rozporek ciągle :D
xDklaudynka18xD
xDklaudynka18xD
  1 kwietnia 2009

na ręku,w piórniku, w kieszeni...
przyklejona na długopisie....
pod kartką,na której pisze...
na plecach kolegi z przodu,pod jago kapturem...

Flyleaf
Flyleaf
  1 kwietnia 2009
usiąść z noga na nodze i położyć sciągę tak żeby nie widać było.. sposób skuteczny...
najzajebistsza
najzajebistsza
  1 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: usiąść z noga na nodze i położyć sciągę tak żeby nie widać było.. sposób skuteczny...

Nie zawsze, nieraz każą wstać, i dupa.;d

Konto usunięte
Konto usunięte: kiedyś miałem sciąge w rozporku siedziałem z koleżanką i patrzyła mi w rozporek ciągle :D

Moja koleżanka z ławki miała w staniku, i na klasówce siedziała, i patrzyła sobie w cycki.
aga1012
Posty: 231 (po ~119 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 25
aga1012
  1 kwietnia 2009

ściąga między palcami dłoni ;p na gumce do ścierania, ewentualnie kartka w rękę albo rękaw ;)
ale najlepiej jest sie nauczyć :]

Nie staraj sie zrozumieć wszystkiego,bo wszystko stanie się niezrozumiałe...

Flyleaf
Flyleaf
  1 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie zawsze, nieraz każą wstać, i dupa.;d

Mi się tak nie zdarzyło...:)
zawsze robię, że łapie się za głowę i udaje, że niby głowa mnie boli. działa...
albo na linijce
najzajebistsza
najzajebistsza
  1 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Mi się tak nie zdarzyło...:)

Mnie też nie, ale niektórzy u mnie w lo tak powpadali. ;d

Konto usunięte
Konto usunięte: zawsze robię, że łapie się za głowę i udaje, że niby głowa mnie boli. działa... albo na linijce

Ja jak odpisywałam od koleżanki z ławki, to jeszcze włosy na twarz, tzn grzywka, podpierałam się ręką żeby wyglądało że patrzę do siebie, a przepisywałam od niej. :)
ShinyStern
ShinyStern
  1 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja jak odpisywałam od koleżanki z ławki, to jeszcze włosy na twarz, tzn grzywka, podpierałam się ręką żeby wyglądało że patrzę do siebie, a przepisywałam od niej. :)

tez tak robie;D
thomas893
thomas893
  1 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakie znacie najlepsze i najbardziej skuteczne sposoby na ściąganie?

ja tam zawsze improwizuję :mrgreen:

a ściągać można na wiele sposobów... np. napisane na dłoni/na ławce, ściąga w ręce i jakby co to do kieszeni, ściąga na kolanach, umiejętnie z zeszytu/książki na ławce, z zeszytu/książki w plecaku, ściąga w komórce, ściąga położona gdzieś np. przy oknie, ściąga wydrukowana na przezroczystej folii... itd... itd... xD
Caliburn69
Posty: 752 (po ~131 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 5
Caliburn69
  1 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja jak odpisywałam od koleżanki z ławki, to jeszcze włosy na twarz, tzn grzywka, podpierałam się ręką żeby wyglądało że patrzę do siebie, a przepisywałam od niej. :)

grzywa by mi sie do tego przydala ;]

Im/...^(.V.)^...Im/
"when you have noone, noone can hurt you" Katatonia

ShelbyGT500Michal
Posty: 14549 (po ~145 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 76
ShelbyGT500Michal
  1 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nudzi mi się, dlatego założę temat, którego tematem będzie Ściąganie w szkole. Jakie znacie najlepsze i najbardziej skuteczne sposoby na ściąganie? Oczywiście oprócz tych najbardziej znanych. ;))

Zależy na czym: na PO drukuje czcionką 8 i kłade na stołku pod udami. Jak babeczka przechodzi koło mnie to siedzie "jak dziewczynka" :ziober2:
Na geografii mamy takie ławki z półką, tam zazwyczaj mam 4 ściągi (bo duży materiał) takie paragony wielkie :) Starsza kobieta to nie krąży po klasie i zrzynam.
Na WOKu na przykład na sprawdzianach pozwala korzystać z zeszytów, albo wchodzić na neta z telefonu komórkowego :)

Ja tu zrobię Meksyk.

pshh
pshh
  2 kwietnia 2009

otwieram ksiazke na lawce i spisuje :ninja:

Paattrriicckk
Paattrriicckk
  2 kwietnia 2009

Ja mam w Indetyfikatorze zawsze :) i jest GIT :d

ShinyStern
ShinyStern
  2 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: otwieram ksiazke na lawce i spisuje

ja tak robie na historii:D
nOxChodzxTuxKotQ
nOxChodzxTuxKotQ
  2 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: do mojej szkoly jest zakaz wnoszenia komorki =]


Hmm.. Chyba teoretycznie do większości szkół jest zakaz wnoszenia komórki.. Ale oczywiście i tak się wnosii.. ;D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.