nOxChodzxTuxKotQ
nOxChodzxTuxKotQ
  1 kwietnia 2009 (pierwszy post)

Nudzi mi się, dlatego założę temat, którego tematem będzie Ściąganie w szkole. :ninja:
Jakie znacie najlepsze i najbardziej skuteczne sposoby na ściąganie?
Oczywiście oprócz tych najbardziej znanych. ;))

Ps. nie, nie dało się mniejszymi. :ssh:
Pzdr;*

agoosiaaa
agoosiaaa
  1 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nudzi mi się, dlatego założę temat, którego tematem będzie Ściąganie w szkole. Jakie znacie najlepsze i najbardziej skuteczne sposoby na ściąganie? Oczywiście oprócz tych najbardziej znanych. ;))

naucz sie i nie sciagaj.
albo wydrukuj sobie sciage na folijce, zeby litery mialy kolor taki jasny braz to wtedy jak polozysz na lawke to za bardzo nie widac :D
loFFciamSerEk
loFFciamSerEk
  1 kwietnia 2009

Albo na ręku mam ściągę albo w telefonie.

nOxChodzxTuxKotQ
nOxChodzxTuxKotQ
  1 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Albo na ręku mam ściągę


No, na ręce to jeden z dobrych sposobów. ;P
ShinyStern
ShinyStern
  1 kwietnia 2009

my mamy mundurki z kieszeniami to zawsze do nich klade;) albo noge na noge zakladam i podrzymuje sobie sciage kolanem:>
albo olowkiem pisze po lawce =]

shamaramorgan
shamaramorgan
  1 kwietnia 2009

jak nosiłam piórnik, chowałam ściągę do piórnika. Pod pretekstem szukania ołówka, czy gumki, ściągałam.
Gdy miałam większy plecak, otwierałam zeszyt i z niego spisywałam.
Teraz trzymam ściągę w ręce.

pearl188
pearl188
  1 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nudzi mi się, dlatego założę temat, którego tematem będzie Ściąganie w szkole. Jakie znacie najlepsze i najbardziej skuteczne sposoby na ściąganie? Oczywiście oprócz tych najbardziej znanych. ;))


miałam kiedyś taki długopis co papier się z niego wywijał. Z niego zawsze ściągałam. Podnosiłam kartkę że niby coś czytam i spisywałam :mrgreen:
xenka89
xenka89
  1 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakie znacie najlepsze i najbardziej skuteczne sposoby na ściąganie?

ja jak już mam ściąge to w identyfikatorze...ale szczerze to rzadko to mi się zdarza bo nie umiem ściągać...za bardzo się denerwuje wtedy...
shamaramorgan
shamaramorgan
  1 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: miałam kiedyś taki długopis co papier się z niego wywijał. Z niego zawsze ściągałam. Podnosiłam kartkę że niby coś czytam i spisywałam

u mnie w szkole wiedzą jak wygląda taki długopis i konfiskują od razu.
pearl188
pearl188
  1 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: u mnie w szkole wiedzą jak wygląda taki długopis i konfiskują od razu.

no jak ściągałam z tego długopisu minęło 3 lata bo to w gimnazjum było. Ale myślę że u mnie w LO nikt by się nie skapnął :mrgreen: Ale już go nie posiadam, boje się ściągać . Zależy jeszcze na czym :)
ooxxMagdaooxx
Posty: 141 (po ~136 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
ooxxMagdaooxx
  1 kwietnia 2009

Staram się wszystkiego uczyć i nie ściągać ale parę razy się ściągało.
Kiedyś ściągę schowałam pod rajstopy i spódniczkę. Potem noga na nogę i można wszystko spisać :P:P

W sporcie nie ma cudów, jest tylko ciężka praca

Karen3
Karen3
  1 kwietnia 2009

U nas na fizie można korzystać z kalkulatora w komórce, robię zdjęcia zeszytu i jakoś idzie ;)

najzajebistsza
najzajebistsza
  1 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakie znacie najlepsze i najbardziej skuteczne sposoby na ściąganie?

Nosiłam darte spodnie na kolanach i udach, i ściągi wkładałam w podarcia. :woot:
ShinyStern
ShinyStern
  1 kwietnia 2009
Karen3
Karen3: w komórce,

do mojej szkoly jest zakaz wnoszenia komorki =]
iansha
iansha
  1 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakie znacie najlepsze i najbardziej skuteczne sposoby na ściąganie?

Ręka, napisanie wcześniejsze na kartce, na ktorej bedzie sie pisac sprawdzian. Albo się nauczyć. :P
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.