Macius7007
Macius7007
  29 marca 2009 (pierwszy post)

1 Podać różnice między obiektem rzeczywistym a jego modelem
2 Podać przykład obiektu i jego różnych modeli
3 Wyjasnić pojęcie wielkości i wartości podać przykłady
4 Klasyfikacja wielkości (mezurant wielkości , nieistotne , wpływające) podać przykłady związane z wybranym obiektem
5 zdefiniowac warunki normalne graniczne i odniesienia
6 glowne rodzaje zródel wyników pomiarów i ich krótka charakterystyka
7 Objaśnić model obliczania niepewności wyniku na podstawie funkcji wiążącej argumnety
8 Wyjasnić związek miedzy odchyleniem standardowym i odchyleniem standardowym eksperymentalnym
9 Wyjąsnic pojecia funkcji gestosci prawdopodobienstwa ( jakie informacje mozna uzyskać w tej funkcji )
10 Wyjasnić na charakterystyce zwiazek miedzy błędem , niepewnością , wartością definicyjna , wynikiem pomiaru i poprawką
11 Definicję błedu i poprawki(bezwzględnego i względnego)
12 Wyjaśnić pojęcie niepewności wyniku pomiaru
13 Wyjasnić pojęcie niepwności stadardowej rozszerzonej, złozonej, typu A i typu B podać wzory na niepewność rozszerzoną i złozona
14 scharakteryzowac głowne żródła rozrzutu wyników pomiarowych

Moze ktoś odpowiedzieć na pytania bo ja nie znam odpowiedzi na wszytskie

XxPaaaUliiiNkAxX
XxPaaaUliiiNkAxX
  29 marca 2009

a w google szukałes..??? :D

BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  30 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Moze ktoś odpowiedzieć na pytania bo ja nie znam odpowiedzi na wszytskie

Powiedz na, ktore znasz, a reszte Ci dopowiem ;)
calego zadania nie ebde za Ciebie odrabiac ;]
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
pearl188
pearl188
  30 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Podać różnice między obiektem rzeczywistym a jego modelem 2 Podać przykład obiektu i jego różnych modeli 3 Wyjasnić pojęcie wielkości i wartości podać przykłady 4 Klasyfikacja wielkości (mezurant wielkości , nieistotne , wpływające) podać przykłady związane z wybranym obiektem 5 zdefiniowac warunki normalne graniczne i odniesienia 6 glowne rodzaje zródel wyników pomiarów i ich krótka charakterystyka 7 Objaśnić model obliczania niepewności wyniku na podstawie funkcji wiążącej argumnety 8 Wyjasnić związek miedzy odchyleniem standardowym i odchyleniem standardowym eksperymentalnym 9 Wyjąsnic pojecia funkcji gestosci prawdopodobienstwa ( jakie informacje mozna uzyskać w tej funkcji ) 10 Wyjasnić na charakterystyce zwiazek miedzy błędem , niepewnością , wartością definicyjna , wynikiem pomiaru i poprawką 11 Definicję błedu i poprawki(bezwzględnego i względnego) 12 Wyjaśnić pojęcie niepewności wyniku pomiaru 13 Wyjasnić pojęcie niepwności stadardowej rozszerzonej, złozonej, typu A i typu B podać wzory na niepewność rozszerzoną i złozona 14 scharakteryzowac głowne żródła rozrzutu wyników pomiarowych

wszystko jest u wujka google. Sprawdź . :bye:
FoLLowMe666
FoLLowMe666
  30 marca 2009
pomysl sam , ksiazki nie masz? google;]
Macius7007
Macius7007
  30 marca 2009

Może kto smi pomuc

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.