beatkaaa119922
beatkaaa119922
  29 marca 2009 (pierwszy post)

jaki jest wasz sposob żeby się czegtoś nauczyć?
Moi nauczyciele mowią, że najlepiej jest zrozumieć, ale jak do cholery zrozumieć uklady ryb, budowe zewętrzną itp...
Ja zawsze piszę sobie na katrkach wszystko, a potem się ucze, ale nic mi do glowy nie wchodzi, kiedys slyszalam ze trzeba jajko gotowane zjeść, wziasc witamine c i wtedy zasiaść do nauki. ale na mnie to nie dziala :(

najzajebistsza
najzajebistsza
  30 marca 2009
FoLLowMe666
FoLLowMe666: rob mapy mysli

MI to właśnie gówno pomaga. ;x

Konto usunięte
Konto usunięte: ja sobie nagrywam i odtwarzam własne słowa ^^

Z tym w sumie dobry motyw.
szprotka7
szprotka7
  30 marca 2009

Jeśli uczysz się z histy, wyobraź sobie, że to Ty prowadzisz wojnę. Zobaczysz, jakie to fascynujące xD
Pij dużo wody i najlepiej ucz się rano, bo wtedy mózg najlepiej pracuje. Na pamięć bierze lecytynę i magnez. Czekolada też rewelka. Daje powera :D No i przede wszystkim musisz mieć chęci... :/

verdila
verdila
  31 marca 2009

cześć!
jestem wolontariuszką Stowarzyszenia Przyjaciół Integracji (www.przelambariery.pl, www.niepelnosprawni.pl).
Poszukujemy wolontariuszy do udziału w naszej kampanii społecznej "Twój 1% przełamie bariery". Robota praktycznie żadna a może okazać się też dobrą zabawą ;)
Po zakończeniu akcji wydamy zaświadczenie o wolontariacie - dobrze wygląda w cv; )
W razie pytań o szczegóły kampanii - proszę pisać na profilowy adres.
Przyda nam się Wasze wsparcie w akcji:) Pozdrawiam!

xZapachPomaranczyx
xZapachPomaranczyx
  31 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja zawsze piszę sobie na katrkach wszystko

Przy wiekszej partii materialu - strata czasu.
Najlepiej jest byc na biezaco. Od czegos masz podreczniki, wiec je czytaj, wyroznij sobie pewne fragmenty, a wypisuj tylko glowne hasla i omawiaj je w domu.
xZapachPomaranczyx
xZapachPomaranczyx
  31 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jedź na podstawie skojarzeń wyrazów lub fantazjowanie np.ze drzwi---->wyobraź sobie,że zaraz przez te drzwi wejdzie niedźwiedź czujesz jak śmierdzi rybą?...

Pomimo tego, ze jestem umyslem humanistycznym to zbyt fantazyjne. ^^
shamaramorgan
shamaramorgan
  31 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ale jak do cholery zrozumieć uklady ryb, budowe zewętrzną itp...

narysuj sobię rybę i zaznaczaj najwazniejsze narządy. Nauczysz się wzrokowo.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.