ZacpanaRapemKotq
ZacpanaRapemKotq
  29 marca 2009 (pierwszy post)

Przetumaczył by mi to ktoś na niemiecki ? Proszę, bo nie daję rady, jestem kiepska z niemieckiego.

Kochana Wiebke,
Bardzo dziękuję za miły list. Bardzo się cieszę, że zdobyłaś złoty medal-serdecznie gratuluję.
U mnie w szkole również jest dzień sportu. W tym roku był on w środę 6 czerwca. Wszystko odbywało się w bardzo uroczystej atmosferze. Wszyscy z wielką niecierpliwością czekali na ten dzień.
Przed południem była gimnastyka. Wszyscy ćwiczyli z wielkim zaangażowaniem. Później odbył się indywidualny turniej w tenisa stołowego. Nie uwierzysz ! Zdobyłam srebrny medal! Równolegle z turniejem tenisa był mecz w piłkę nożną: nauczyciele-uczniowie. Oczywiście my wygraliśmy. Później były zawody w siatkówkę. Około godziny 12 było ognisko! ? A po południu zawody lekkoatletyczne: bieg na 60m, skok w dal i bieg na 1000m. Nauczyciele wręczali nam medale.
Wszyscy świetnie się bawili, a oprócz medali dostaliśmy drobne upominki. Było super !
Już nie mogę się doczekać następnego dnia sportu.
Pozdrawiam
Anja.

kasiaf15
kasiaf15
  29 marca 2009

Liebe Wiebke, vielen Dank für die nette Liste. Ich freue mich sehr, dass die Gold-Medaille (nie wiem tego:zdobyłaś) herzlich gratulieren. In meiner Schulzeit ist auch ein Sport. In diesem Jahr war es am Mittwoch, 6. Juni. Es findet in einem sehr festlichen Atmosphäre. Jeder wartete mit großer Vorfreude auf den heutigen Tag. In der Früh war Gymnastik. Alle die Übung mit großem Engagement. Später, er ist ein individuelles Turnier im Tennis. Glauben Sie nicht! Gewann eine Silbermedaille!Parallel mit dem Tennis-Turnier war ein Spiel im Fußball: Lehrer-Schüler. Natürlich haben wir gewonnen. Später Spiele wurden in der Netzhaut. Rund 12 Stunden war der Kamin! ? Ein Nachmittag Sport: Cross-60m, springen weiter und auf der 1000m. Lehrer ausgehändigt Medaillen zu uns. Wir alle hatten eine großartige Zeit, Medaillen und bekam zusätzlich zu den Geschenken. Es war super! Bereits Ich kann nicht warten, bis am nächsten Tag des Sports.

Mit freundlichen Anja.

ZacpanaRapemKotq
ZacpanaRapemKotq
  29 marca 2009

dziękujęęę.

ma ktoś jakieś inne propozycje ?

wtedy bym sobie porównała.
przynajmniej czwórkę bym chciała . :mrgreen:

kasiaf15
kasiaf15
  29 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: dziękujęęę.


prosze;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.