Pucoas
Pucoas
  27 marca 2009 (pierwszy post)

Witam! Chcę iśc właśnie do takiej szkoły w poznaniu. proszę te osoby ktore chodza do takich szkol aby podzielily sie swoimi wrażeniami i ktora szkole by najlepiej polecali. Pozdrawiam!

Pucoas
Pucoas
  27 marca 2009

Nie wierze w to ze nikt tam nie uczeszcza...

Pucoas
Pucoas
  27 marca 2009

Albo ogolnie powiedzcie co sie w takich szkolach robi.. Prosze o odpowiedz.. pozdro

xHollyShitx
xHollyShitx
  27 marca 2009
Pucoas
Pucoas: co sie w takich szkolach robi

co prawda do Poznania nie chodzę,
ale myślę że w każdej szkole na informatyce jest to samo.
w 1 klasie mam 6 informatyk tygodniowo, zabawy z wordem, excelem, pisanie programów w pascalu. nie wiem co jeszcze... :woot:
Pucoas
Pucoas
  28 marca 2009

Ale oni wszystkiego ucza?? czy jak?? i ile tygodniowo masz lekcji? jak wyglada Twoj plan? :)

xHollyShitx
xHollyShitx
  28 marca 2009
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/b379453ee8fbc48f.html

tutaj masz zaznaczono na czerwono mój plan.
tam gdzie jest: TI, OB, PSiO. - to informatyka. ;]
xHollyShitx
xHollyShitx
  28 marca 2009

A i plan może na początku strasznie wyglądać, ale w 2,3,4 klasie będzie więcej luzu, bo same zawodowe przedmioty będą, no i oczywisce polski, matma, ang. i cos tam jeszcze. ;)

Pucoas
Pucoas
  28 marca 2009

ooo.. widze codziennie po 7 lekcji :) hehe :D ja teraz jestem pierwszy rok w licku i mam tylko w pn i wt po 8 w tym ze w pn mam na 10 :D i mam do 3.. ale widze ze spoko jest. a jest trudno??

Pucoas
Pucoas
  28 marca 2009

a! i jeszcze cos? jak sie idzie do takiego technikum to sie wybiera kim chce sie byc? np administrator sieci, grafik itp?

xHollyShitx
xHollyShitx
  28 marca 2009
Pucoas
Pucoas: teraz jestem pierwszy rok w licku

liceum? :szok2:
mam złe wspomnienia, sama się właśnie przepisałam do technikum.
taki zapierdziel był, że masakra.

Pucoas
Pucoas: a jest trudno??

na pewno łatwiej niż w liceum, nie jest trudno, poziom jest trochę wyższy niż w gimnazjum. ja nie uczę się prawie nigdy i daje sobie normalnie rade.

Pucoas
Pucoas: jak sie idzie do takiego technikum to sie wybiera kim chce sie byc? np administrator sieci, grafik itp?

tzn. tam zawód będziesz miał ogólnie jako 'technik informatyk'.
jeśli chcesz jakiś grafik, czy administrator, to po technikum niestety musiałbyś się wybrać na jakieś studium roczne, czy dwuroczne. ;)
Pucoas
Pucoas
  28 marca 2009

o to mi chodzi laska :D

Konto usunięte
Konto usunięte: liceum? :szok2: mam złe wspomnienia, sama się właśnie przepisałam do technikum. taki zapierdziel był, że masakra.

mi zle nie idzie. ale nic mnie tu nie kreci wiec wole isc tam gdzie cos mnie interesuje
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.