DiKman
Posty: 1081 (po ~161 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 8
DiKman
  23 marca 2009 (pierwszy post)

Wos(mniejszość narodowa-słowacy)

Potrzebuje wypracowanie na ten temat wszystko o nich ich kultura religia kuchnia itp.

Acha i jeszcze musi być to nie z neta :/ i najlepiej na maila bo facet sprawdzi cały net ;/

Kochać dwa kółka aż do śmierci,zmarli motocykliści na zawsze w naszej pamięci...

Coach06
Coach06
  23 marca 2009

No to facet masz zagwozdke zeby cale wypracowanie o nich zrobic ja CI moge podac glowne dane :

liczba wedlug spisu ludnosci 2002r. 2 tysiace
liczba wedlug szacunkowych danych 10-15 tysiecy
Glowne wystepowanie : Spisz i Orawa
Dominujaca religia : katolicyzm
Szczególna działalność edukacyjno-kulturalna ; nie ma

Karolcia819
Karolcia819
  23 marca 2009

poszukaj w internecie i troche pozmieniaj wypisz najwazniejsze dane bo przecierz wszedzie sa takie same

razotka
razotka
  23 marca 2009
DiKman
DiKman: Acha i jeszcze musi być to nie z neta :/ i najlepiej na maila bo facet sprawdzi cały net ;/

Moja nauczycielka w gimnazjum od polskiego też tak mówiła.
I jakoś słowa nie dotrzymywała.
Jeśli znajdziesz sobie jakieś materiały i na ich podstawie napiszesz swoimi słowami wypracowanie to nauczyciel nie ma Ci nic do zarzucenia. Oczywiście nie przepisuj słowo w słowo.
Poza tym internet jest zbyt dłuuuuugi :jezyk2: przy go przejrzeć całego :)
Lckowy
Posty: 1968 (po ~93 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
Lckowy
  23 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Moja nauczycielka w gimnazjum od polskiego też tak mówiła.

Moja tak mówiła, i to robiła :Tak:
Trzy niedostateczne za jedno wypracowanie dostałem :And:

Wystarczy, ze wpisze jedno zdanie, i wyszuka :)
Coach06
Coach06
  24 marca 2009

Tak poza tym to niech ten Twoj koles od wosu strzeli sie w glowe , bo po co komu pisac wypracowanie o mniejszosci Słowackiej ?... po 1 jest to nieprzydatne , do materiału nauczania wos w całej edukacji tez nie przypial nie przylatal gdyz na temat o mniejszosciach sa 2 na caly material - o narodowych i etnicznych , po 2 moge Ci na 100 % zareczyc ze tak durnego wypracowania nie dostaniesz nawet na rozszerzonej maturze z WOS ..

YourMind15
YourMind15
  24 marca 2009

Jeba* szkołe hahah xD :]

Needy007
Needy007
  24 marca 2009
DiKman
DiKman: Acha i jeszcze musi być to nie z neta :/ i najlepiej na maila bo facet sprawdzi cały net ;/


Moja nauczycielka od polskiego też tak mówiła, lecz wątpię czy sprawdzała, najczęściej wychodziło to po samych wypracowaniach w klasie, które były podobnie napisane. Internetu ci całego na pewno nie sprawdzi, ale skąd masz brać informacje jak nie z internetu właśnie? chyba nikomu by się nie chciało szukać w książkach, chyba że to co masz napisane w podręczniku o ile masz wystarczy? zresztą wystarczy że przerobisz materiał i napiszesz własnymi słowami. Wtedy nie ma prawa się przyczepić.
DiKman
Posty: 1081 (po ~161 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 8
DiKman
  25 marca 2009

Nom potwierdzam w szkole są różne rzeczy nam nie przydatne ;/ znam nauczyciela co 3 dni szukał w necie wypracowania :D i nie znalazł a było tylko że usunięte.

Kochać dwa kółka aż do śmierci,zmarli motocykliści na zawsze w naszej pamięci...

DiKman
Posty: 1081 (po ~161 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 8
DiKman
  25 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: No to facet masz zagwozdke zeby cale wypracowanie o nich zrobic ja CI moge podac glowne dane : liczba wedlug spisu ludnosci 2002r. 2 tysiace liczba wedlug szacunkowych danych 10-15 tysiecy Glowne wystepowanie : Spisz i Orawa Dominujaca religia : katolicyzm Szczególna działalność edukacyjno-kulturalna ; nie ma

Dzięki za dane na pewno skorzystam a wiesz coś może o ich kuchni ?? ;/

Kochać dwa kółka aż do śmierci,zmarli motocykliści na zawsze w naszej pamięci...

MisiaV
MisiaV
  25 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeba* szkołe hahah xD :]

Tak, najlepiej być zwykłym szarym robotnikiem nie ? wiesz coś o tym ? ;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.