SweetLaskaPaula
SweetLaskaPaula
  23 marca 2009 (pierwszy post)

Mam pytanie jak mogę napisać:
Notatkę do kroniki szkolnej z wystawy poświęconej pamięci wybitnej polskiej fizyczki i chemiczki Marii Składowskiej-Curie.

NIE MAM POJĘCIA CO MOGĘ NAPISAĆ... może ktoś mi pomoze??

ona268
ona268
  23 marca 2009

Wpisz sobie w google ' maria skladowska - curie.
i tam będziesz miała wszystko, co Ci potrzeba.

anioleceq
anioleceq
  23 marca 2009

"Wystawa była bardzo ciekawa" :mrgreen:

ona268
ona268
  23 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Wpisz sobie w google ' maria skladowska - curie. i tam będziesz miała wszystko, co Ci potrzeba.

Boże, sorki. Źle zrozumiałam polecenie :ninja:
Myślałam, że o Niej masz napisac, a nie o wystawie :and:
XxYourBlueEyesxX
XxYourBlueEyesxX
  23 marca 2009

To będzie coś w stylu recenzji.Trzeba napisać kiedy się odbyła,komu była poświęcona,co można było tam zobaczyć i dodać coś od siebie.

SweetLaskaPaula
SweetLaskaPaula
  23 marca 2009

"To będzie coś w stylu recenzji.Trzeba napisać kiedy się odbyła,komu była poświęcona,co można było tam zobaczyć i dodać coś od siebie."

POczątek chyba może być taki:

Dnia 19.03.2009 roki w ZSP w odbyła się wystawa poświęcona wybitnej polskiej fizyczki i chemiczki Marii Składowskiej-Curie .

SweetLaskaPaula
SweetLaskaPaula
  23 marca 2009

Dnia 19.03.2009 roki w ZSP w JG odbyła się wystawa poświęcona wybitnej polskiej fizyczki i chemiczki Marii Składowskiej-Curie .

Allexia91
Allexia91
  23 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Dnia 19.03.2009 roki w ZSP w JG odbyła się wystawa poświęcona wybitnej polskiej fizyczki i chemiczki Marii Składowskiej-Curie .

:tak: i dalej, na tej wystawie działo się to i to i tamto. musisz wypisać, co się tam działo. masz potrzebne wiadomości?
SweetLaskaPaula
SweetLaskaPaula
  23 marca 2009

właśnie nie mam:/

oXoNiuNqAoXo
oXoNiuNqAoXo
  23 marca 2009

To napisz do kogoś z klasy może coś ma pozbieraj od wszystkich:) alko poszukaj czegoś w necie

najzajebistsza
najzajebistsza
  23 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: właśnie nie mam:/

Było iść na wystawę.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.