twixy
twixy
  22 marca 2009 (pierwszy post)

mój poziom języka angielskiego jest dobry.interesuję się szkocją od kilku lat ponieważ moja mama pochodzi z tamtąd i fascynuje mnie kultura tego narodu.

..ponieważ byłam w szkocji przez rok więc posiadam już niektóre wiadomości na ten temat i postaram się dobrze wykorzystać to stypendium swoją cieżką pracą.

proosze :*

XxYourBlueEyesxX
XxYourBlueEyesxX
  22 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: mój poziom języka angielskiego jest dobry.interesuję się szkocją od kilku lat ponieważ moja mama pochodzi z tamtąd i fascynuje mnie kultura tego narodu. ..ponieważ byłam w szkocji przez rok więc posiadam już niektóre wiadomości na ten temat i postaram się dobrze wykorzystać to stypendium swoją cieżką pracą.

przetłumaczyć to chcesz ???? bo do końca nie wiadomo o co chodzi...
ChceCieZgwalcicJuz
ChceCieZgwalcicJuz
  22 marca 2009


Konto usunięte
Konto usunięte: przetłumaczyć to chcesz ???? bo do końca nie wiadomo o co chodzi...

ja nie wiem w ogóle o co biega;/;/
twixy
twixy
  22 marca 2009

no przetlumaczyc przetlumaczyc too

XxYourBlueEyesxX
XxYourBlueEyesxX
  22 marca 2009

My level of English is good.interested to Scotland for a few years since my mother comes from there, fascinated me, and culture of that people. .. because I was in Scotland for a year already so I have some news on this subject and try to make good use of his scholarship to hard work.
tłumaczyłam to w translatorze więc niech ktoś to lepiej sprawdzi...

WyczochranyBober
WyczochranyBober
  22 marca 2009

My level of English is good. I'm interested in Scotland for a few years because my mum comes from there and also I'm fascinated about culture of Scottish.

... because I was in Scotland for a year so I have some informations about this topic and I'll try to make good use of scholarship to my hard work.

Allexia91
Allexia91
  23 marca 2009

Cóż, jeżeli to stypendium jest za dobre wyniki w angielskim to nie powinnaś go dostać.

Konto usunięte
Konto usunięte: My level of English is good. I'm interested in Scotland for a few years because my mum comes from there and also I'm fascinated about culture of Scottish. ... because I was in Scotland for a year so I have some informations about this topic and I'll try to make good use of scholarship to my hard work.

To jest dobrze. Tak mi się wydaje.
agoosiaaa
agoosiaaa
  23 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: for a few years

na kilka lat?
ma byc od kilku lat, to bedzie zle :nie:

Konto usunięte
Konto usunięte: to my hard work.

chyba raczej nie to a with...
UkladInercjalny
UkladInercjalny
  23 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: informations

jaki błąd :ninja:
informacje sa tylko i wylacznie w liczbie pojedynczej !

tak poza tematem, to cos kiepsko z tym Twoim angielskim.
Za co w tych czasach stypendia daja...
Allexia91
Allexia91
  24 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: tak poza tematem, to cos kiepsko z tym Twoim angielskim.

Moim? Nie zaprzeczam, ale dogaduje się po angielsku z obcokrajowcami.

Konto usunięte
Konto usunięte: Za co w tych czasach stypendia daja...

No właśnie.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.