DjDolek
DjDolek
  21 marca 2009 (pierwszy post)

Tak sobie mysle bo nie mam wiele czasu
Wybrac Technikum samochodowe czy mechaniczne ?
nie wiem w ktorym bedzie latwiej pomoze ktos ??

MisiaV
MisiaV
  21 marca 2009

juz chyba sie kiedyś o to pytałeś ?

blastedamsel
blastedamsel
  21 marca 2009

sam musisz wybrać oO'
nikt nie będzie całe życie za Ciebie dokonywał wyborów.

marksmanT
marksmanT
  21 marca 2009
DjDolek
DjDolek: Tak sobie mysle bo nie mam wiele czasu Wybrac Technikum samochodowe czy mechaniczne ? nie wiem w ktorym bedzie latwiej pomoze ktos ??

idz do Liceum Wojskowego :Tak:
SyIwia
SyIwia
  21 marca 2009
DjDolek
DjDolek: Wybrac Technikum samochodowe czy mechaniczne ? nie wiem w ktorym bedzie latwiej pomoze ktos ??

Łatwiej to Ci będzie nie iść wcale do szkoły :zonk:
ChceCieZgwalcicJuz
ChceCieZgwalcicJuz
  21 marca 2009
technikum to technikum trza sie uczyc:ninja:a które to wg mnie obojętnie bo są fest zblizone:ninja:
focus5280
focus5280
  21 marca 2009

Phi myślę,że samochodowe lepsze:mrgreen:

madlenka91
madlenka91
  21 marca 2009

zdecyduj sam, ale czy to stanowi jakąś różnice ?

Pafel
Posty: 309 (po ~132 znaków)
Reputacja: 5 | BluzgometrTM: 41
Pafel
  21 marca 2009

no i co z tego, że w szkole będziesz miał łatwiej, skoro potem nie będziesz mógł znaleźć pracy, będziesz miał trudności ze zdaniem matury i co za tym idzie nie dostaniesz się na studia...
wybór szkoły to nie jest wybór na kilka lat, skutki tej decyzji będą się ciągły za Tobą przez całe życie, więc wypadało by się zastanowić czy przez kilka lat popracować, że by później było łatwiej, czy pójść na łatwiznę...

{y*x=40
{x+y=10:woot:

DjDolek
DjDolek
  21 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no i co z tego, że w szkole będziesz miał łatwiej, skoro potem nie będziesz mógł znaleźć pracy, będziesz miał trudności ze zdaniem matury i co za tym idzie nie dostaniesz się na studia... wybór szkoły to nie jest wybór na kilka lat, skutki tej decyzji będą się ciągły za Tobą przez całe życie, więc wypadało by się zastanowić czy przez kilka lat popracować, że by później było łatwiej, czy pójść na łatwiznę...

nie chce isc na studia starczy mi srednie wyksztalcenie i z tym dostane sie do prawie kazdej pracy
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.