terencais
terencais
  19 marca 2009 (pierwszy post)

potrzebuje pomocy, na jutro musze oddać bibliografię.

Mam takie dzieła: Bogurodzica, Lament Swiętokrzyski, Modlitwa do Bogarodzicy? Baczyńskiego, List do matki Boskiej? Księdza Jana Twardowskiego.
Prosiłbym o jakieś konkretne rzeczy, musze to wpisać bodajze w l. podmiotu. Moze ktos pisal i korzystal wlasnie z tych dziel i wie co tam wpisac. Mi sie wydaje ze to maja byc "odnosniki" do samych dzieł z jakiś zbiorów.

I co do l. przedmiotu, co tam ma sie zawrzec? Skad brałem wzorce na swoja prace? A jesli korzystalem z internetu tylko to mam klamac i wymyslac sobie opracowania? Oni to sprawdzaja jakos?

Temat to Motwy Maryjne w literaturze Polskiej.

TROLOM MOWIE STANOWCZE NIE! ... tylko ze tutaj to 90% jest chorych psychicznie ...

UnderTheShade
UnderTheShade
  19 marca 2009

ha, dobry jestes, tez dzien przed oddaniem nie mialam jeszcze napisanej:)
w literaturze podmioru piszesz te dziela, ktore wymieniles, a w podmiotu jakies ksiazki dotyczace tych dziel.. mozesz jutro na szybko wpasc do biblioteki szkolnej i spisac tytuly jakies;)

terencais
terencais
  19 marca 2009

o dzieki, chyba tak zrobie bo nie mam pomyslu zadnego :( a moze ktos pisal o tych dzielach i moze mi przepisac kawalki swojej bibliografii, to bym druknal dzisiaj a jutro posprawdzal w bibliotece :p

UnderTheShade
UnderTheShade
  19 marca 2009

a wiesz jak to ma wygladac wszystko?

Nieosiaagalnyy
Nieosiaagalnyy
  20 marca 2009

hehe zbieg okoliczności ja też musiałem to zrobić jakoś mi się udało zobaczymy co dostanę

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.