XxXJacekJXxX
XxXJacekJXxX
  19 marca 2009 (pierwszy post)

witam,
jak pewnie wiecie w sobotę jest pierwszy dzień wiosny, czyli dzień wagarowicza. niestety w sobotę, ale można to zawsze uczcić i iść na nie w piątek ;D . co Wy na to ? wybieracie się? jakieś plany ?

pozdrawiam

ShinyStern
ShinyStern
  19 marca 2009

nie nie ide, jutro mam ciezkie lekcje i szkoda mi opuszczac :P
no i zal mi tez, bo narazie mam 100 % Frekwencje :P

pankracy1991
pankracy1991
  19 marca 2009

hehe ja musze iśc bo mam prace klasową z ciągów,zreszta codzinnie z czegoś mam pr kl xD ale u mnie w szkole(ZSP im Zbigniewa Herberta w Trzebiatowie) jest takie przegięcie pały że ma sie bodajże 8 nieusprawiedliwionych godzin to juz masz nagane chyba dyrektora a wczesniej wychowawcy z czego idzie pismo do domu xD przerąbane:D

Krystian
Posty: 6772 (po ~105 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 9
Krystian
  19 marca 2009

Jako, ze prawidło jest w sobotę to podziela równomiernie na 2 dni
jutro i poniedziałek :ziober2:

ugryzmniewszyje
ugryzmniewszyje
  20 marca 2009

Nie potrzbuje dnia wagarowicza do odpuszczenia szkoły, co nie zmienia faktu, że dziś się tam nie pojawię :D

Nieosiaagalnyy
Nieosiaagalnyy
  20 marca 2009

a ja dziś się wybrałem już 3 dni pod rząd , mnie w szkole nie ma:).

smielaq89
smielaq89
  20 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a ja dziś się wybrałem już 3 dni pod rząd , mnie w szkole nie ma:).


Jakby się było czym chwalić..
TakeTheSunAway
Posty: 3033 (po ~157 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
TakeTheSunAway
  20 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: w sobotę jest pierwszy dzień wiosny,

Wcale tego nie widać.
Sam śnieg. :and:.
Zaneta
Zaneta
  20 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: wybieracie się?

I tak miałam wolne ze względu na reprezentowanie mojej szkoły na targach edukacyjnych.
MisiaV
MisiaV
  21 marca 2009

wagary na dzien wiosny to dziecinada ;)

Needy007
Needy007
  21 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jak pewnie wiecie w sobotę jest pierwszy dzień wiosny, czyli dzień wagarowicza. niestety w sobotę, ale można to zawsze uczcić i iść na nie w piątek ;D . co Wy na to ? wybieracie się? jakieś plany ?


nie byłam, ale ze względu na to że były tylko 4 luźne lekcje i nie opłacało się nawet wstawać :jezyk2:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.