KaJKo91
KaJKo91
  19 marca 2009 (pierwszy post)

hej ;) dlatego, że ja jestem lewa z niemca zwracam się z prośbą do Was :)) potrzebne mi zadanie, w którym mam zarezerwować pokój w hotelu :) oczywiście po polsku to żadne problem ale będę bardzo wdzięczna za przetłumaczenie na niemiecki.

"Chciałabym zarezerwować jednoosobowy pokój na tydzień. Chcę odpocząć i pozwiedzać zabytki. Czy będzie możliwość zwiedzania? Jak daleko od centrum i morza znajduje się hotel?
Chciałabym pokój z dostępem do internetu, telewizji i telefonu. Ile będzie taki kosztował?
Dziękuję za informacje!"

FerreTx3
FerreTx3
  19 marca 2009

Ich mochte Einzelzimmer pro Woche. Ich möchte, dass sich zu entspannen und die Sehenswürdigkeiten Denkmäler.Kann ich auf Tour ? Wie weit vom Meer entfernt, und es ist ein Hotel? Ich hätte gerne ein Zimmer mit Zugang zum Internet, Fernsehen und Telefon. Wie viel wird das kosten?

niech sprawdzi ktoś bardziej doświadczony :P

xHollyShitx
xHollyShitx
  19 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Sehenswürdigkeiten Denkmäler

besichtigen lepiej pasuje.
Fieska
Fieska
  19 marca 2009
Ich möchte ein Einzelzimmer für eine Woche reservieren. Ich will mich entspannen und paar Denkmale besichtigen. Gäbe es eine Möglichkeit für eine Besichtigung? Wie weit entfernt von der Stadtmitte und Meer befindet sich das Hotel? Ich möchte ein Zimmer wo die Möglichkeit besteht sich mit Internet zu verbinden und wo ein Fernsehen und ein Telefon sind. Wie viel wurde so ein Zimmer kosten? Ich bedanke mich herzlich für die Information.

sooo... bitte schön
Nieosiaagalnyy
Nieosiaagalnyy
  20 marca 2009

ja też za niemieckim nie przepadam , dziwny przedmiot:). Ale uczyć się muszę w LO 2 jeżyków

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.