blondynkaax3
blondynkaax3
  19 marca 2009 (pierwszy post)
Do rzeczy :
1. Czym się różni matura międzynarodowa od tej "zwykłej" ? Czy ta międzynarodowa daje jakieś większe możliwości?

2. Parapsychologia- jest może taki kierunek studiów? :woot:
I po jakiej klasie tam można się dostać- ja teraz jestem w humanistycznej, ale myślę żeby się przepisać na inny profil, a w przyszłości chcę iść na takie właśnie studia. Jaki 'profil' klasy proponujecie?
AgniesiA0320k
AgniesiA0320k
  19 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: . Czym się różni matura międzynarodowa od tej "zwykłej" ? Czy ta międzynarodowa daje jakieś większe możliwości?
chyba tym,że piszesz ja w dwóch jezykach;p ale nie wiem...
agoosiaaa
agoosiaaa
  19 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Czym się różni matura międzynarodowa od tej "zwykłej" ? Czy ta międzynarodowa daje jakieś większe możliwości?

no mi sie wydaje, ze po miedzynarodowej mozesz sie starac o przyjecie na uniwersytet na calym swiecie a po zwyklej nie.
shamaramorgan
shamaramorgan
  19 marca 2009
http://www.menis.pl/miedzynarodowa_matura.html
tu masz wszystko. Następnym razem poszukaj zamiast zaśmiecać forum :zonk:
MisiaV
MisiaV
  21 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: I po jakiej klasie tam można się dostać- ja teraz jestem w humanistycznej, ale myślę żeby się przepisać na inny profil, a w przyszłości chcę iść na takie właśnie studia. Jaki 'profil' klasy proponujecie?

a co ma profil klasy do tego ?
Moza być w klasie humanistycznej a np iść na matematykę .
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.