fruityloop
fruityloop
  18 marca 2009 (pierwszy post)

siemka, mam do sprzedania mature motyw smierci w dzielach literackich oraz na malowidlach w polsce, okresu baroku i oswiecenia, generalnie jesli macie inaczej brzmiace tematy to mozecie sobie to przerobic, generalnie material jest, punktowana na max, swiadectwo z tym ze wynikiem mam do wgladu przez skajp o cene pytac na PRV
pozdrowki

AgniesiA0320k
AgniesiA0320k
  18 marca 2009

mysle,że jezeli ktos dotrwal do klasy maturalnej..to sam potrafi sobie prace napisac...

fruityloop
fruityloop
  18 marca 2009

wlasnie ze nie, sa tacy co nie potrafia

margotka
margotka
  19 marca 2009

to zrezygnuj ze szkoły...

łatwiejszego tematu nie można dostać... wystarczy przewertowac ksiązki dotyząc tego okresu ... nawet jako epoki...

biorac pod uwagę, że jedna i druga epoka ma wiele wspólnego ze śmiercią...

BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  19 marca 2009
Pracy za Ciebie nie napisze, ale bede miła i Ci podpowiem, ktore utwory musisz sobie doczytac (skoro przespales wiekszosc lekcji j. polskiego w szkole) zeby moc napisac te prace :)

Kochanowski - treny
Józef Baka - 'uwagi o smierci niechybnej'
sonet 'Do trupa'
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
smielaq89
smielaq89
  19 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: wlasnie ze nie, sa tacy co nie potrafia


To są debilami i idiotami...

I żali mi tych ludzi co sprzedają.. brać za to kasę.. porażka.. zresztą to przestępstwo..
fruityloop
fruityloop
  19 marca 2009

wiem ze przestepstwo ale mam to gdzies bo to jest powszechne i za 80 zl nic mi nie zrobia, jakies zawiasy najwyzej :) no nie wiem nie wiem w kazdym badz razie praca jest i moge sprzedac papapapa

smielaq89
smielaq89
  19 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: wiem ze przestepstwo ale mam to gdzies


W tym społeczeństwie długo nie będzie lepiej...

Konto usunięte
Konto usunięte: bo to jest powszechne


Dlatego w końcu powinni się tym wszystkim ludziom dobrać do dupy...

Konto usunięte
Konto usunięte: za 80 zl nic mi nie zrobia


Zdziwiłbyś się ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: jakies zawiasy najwyzej


Życzę powodzenia później..
MisiaV
MisiaV
  21 marca 2009
margotka
margotka: łatwiejszego tematu nie można dostać... wystarczy przewertowac ksiązki dotyząc tego okresu ... nawet jako epoki... biorac pod uwagę, że jedna i druga epoka ma wiele wspólnego ze śmiercią...


BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: Pracy za Ciebie nie napisze, ale bede miła i Ci podpowiem, ktore utwory musisz sobie doczytac (skoro przespales wiekszosc lekcji j. polskiego w szkole) zeby moc napisac te prace :)Kochanowski - treny Józef Baka - 'uwagi o smierci niechybnej' sonet 'Do trupa'

ale ona się nie pyta jak to napisać tylko że ma do sprzedania :woot:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.