ewelinkamisia16
ewelinkamisia16
  14 marca 2009 (pierwszy post)

Hmmm ja mam takie pytanko;DDDD tylko nie zrozumcie mnie zle....
Jak myslicie dlaczego mlodziez mysli o seksie? pewnie powiecie,ze to glupie...ale...ale prawdziwe:P w wieku szkolnym:P ze tak ujme to już taki napad jest...a ja jakos o tym nie mysle i nie chce bo wiem ze na to jest jeszcze czas;DD;D pozdro;)))

raugi
Posty: 10221 (po ~117 znaków)
Reputacja: 17 | BluzgometrTM: 17
raugi
  14 marca 2009

nie ten dział, co do seksu, myśli się o nim cześciej niż myślisz :D po prostu to wszystko przez hormony...

ewelinkamisia16
ewelinkamisia16
  14 marca 2009
też fakt;) o tym myslalam... ale jakos to dla mnie dziwne w tym wieku:P nie ale co poradzic takie to hormony;D
VavamuffinGirl
VavamuffinGirl
  14 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: .a ja jakos o tym nie mysle

to czemu rozkminiasz i zakładasz posty o seksie?
masz kogoś?
zobaczysz jak kogoś znajdziesz to codziennie bedziesz łazić napalona.
WychowanaPrzezRaap
WychowanaPrzezRaap
  14 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak myslicie dlaczego mlodziez mysli o seksie?

Bo to najzupełniej naturalne :tak: .

Konto usunięte
Konto usunięte: ja jakos o tym nie mysle

Po co więc ten temat ?
Miihihih
Miihihih
  14 marca 2009
zależy od naszego temperamentu i hormonów ;)
diegorrr
diegorrr
  14 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Hmmm ja mam takie pytanko;DDDD tylko nie zrozumcie mnie zle.... Jak myslicie dlaczego mlodziez mysli o seksie? pewnie powiecie,ze to glupie...ale...ale prawdziwe:P w wieku szkolnym:P ze tak ujme to już taki napad jest...a ja jakos o tym nie mysle i nie chce bo wiem ze na to jest jeszcze czas;DD;D pozdro;)))


OMGROTFLZONKGAP ja pie**dole kobieto co to za pytanie i czyżbyś tego nie wiedziała? Młodzi mężczyźni myślą o seksie bo napierają na nich hormony to raz, dwa jest to przyjemne, trzy jest to też dobre dla zdrowia ;) Cztery jest to coś na co dziewczyny mówią że to "obrzydliwe"(no ba ale jak już spróbują to nie zatrzymasz ich i nie zadowolisz by poczuły się spełnione nigdy) dlatego chce się tego z podwójną siłą. A czemu dziewczyny o tym też czasami myślą? Są ciekawe świata albo chcą by chłopcy inaczej je postrzegały(przeważnie działa to na odwrót) ;PP
Vadimus
Vadimus
  14 marca 2009

Zapytaj tu: http://tinyurl.com/dk6ty5

ewelinkamisia16
ewelinkamisia16
  14 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Po co więc ten temat ?

tak aby bylo smieszniej:P
ewelinkamisia16
ewelinkamisia16
  14 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: to czemu rozkminiasz i zakładasz posty o seksie? masz kogoś? zobaczysz jak kogoś znajdziesz to codziennie bedziesz łazić napalona.

hehe napalona dobre:)))) nie mam nikogo:PP
ewelinkamisia16
ewelinkamisia16
  14 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: dwa jest to przyjemne, trzy jest to też dobre dla zdrowia ;)

spoko:PPPP
a nie mozna jakos w sposob dyskretny okazywac????:DDD a nie od razu z mostu:PPP
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.