krrruczek
krrruczek
  13 marca 2009 (pierwszy post)

Witam Pana bardzo serdecznie!
-Dzień dobry Pani. Dziękuję za zaproszenie .
-Ależ to dla mnie wielka przyjemność gościć pana . Czy odpowie Pan na kilka pytań?
-Oczywiscie, bardzo chętnie.
-Co odczuwał Pan, kiedy odbierał Pan nagrodę Nobla?
-Byłem bardzo szczęśliwy, wzruszony i podekscytowany. Nie spodziewałem się takiego wyróżnienia.
-Jakimi wartościami kieruje sie Pan pisząc swe utwory?
-Na pewno miłością, tęsknotą za ojczyzną. Teksty, ktore napisałem zawierają czastkę mojej duszy.
-to bardzo wzruszające. A niech mi pan jeszcze powie, nie ma Pan czasem ochoty odpocząć od sławy? Od weny, która często Pana nawiedza?
-Nie. Jestem wręcz dumny, że jestem znanym poetą i dumny też jestem ze swoich utworów.
*jaka z ze swoich dzieł uwaza pan za najciekawsza?
-"dolina issy"
-Dziękuję za rozmowę. Mam nadzieję, że spotka mnie jeszcze zaszczyt rozmowy z Panem. Do widzenia.
-Do widzenia, ja także dziękuję.

prosze o pomoc w przetlumaczeniu ;*

diegorrr
diegorrr
  13 marca 2009

- Your Welcome Mr. (Mr. kto? jak się nazywa?)
- Good morning Mem. Thank you for invitation.
- Whole amenity after my part. Can you reply a few questions?
- Of course.
- What have you feel when you have taken nobel prize?
- I was very exciting and happy. I did not expect such honorable mention.
- What are you thinking about when you are writing your works?
- Of course about love and hankering about my motherland. My texts have a little part of my soul.
- It is very moving. Can you tell me, have you sometimes want take a rest, don't you? From writing wish, who visit you often?
- No, I'm proud that i'm a famous poet and i'm proud from work what i did now.
- Whats from your works are the most interessting?
- " Issy Valley"
- Thank you for conversation. I'm hope that i will have one more talk with you. Goodbye.
- Thank you, good luck.

Paulinessa16
Paulinessa16
  13 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: prosze o pomoc w przetlumaczeniu ;*


pomoc wyglada tak, ze mozna poprawiac bledy a nie pisac calosc za ciebie.

Konto usunięte
Konto usunięte:


Dziwie Ci sie.
Khold
Khold
  13 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: - Your Welcome Mr. (Mr. kto? jak się nazywa?) - Good morning Mem. Thank you for invitation. - Whole amenity after my part. Can you reply a few questions? - Of course. - What have you feel when you have taken nobel prize? - I was very exciting and happy. I did not expect such honorable mention. - What are you thinking about when you are writing your works? - Of course about love and hankering about my motherland. My texts have a little part of my soul. - It is very moving. Can you tell me, have you sometimes want take a rest, don't you? From writing wish, who visit you often? - No, I'm proud that i'm a famous poet and i'm proud from work what i did now. - Whats from your works are the most interessting? - " Issy Valley" - Thank you for conversation. I'm hope that i will have one more talk with you. Goodbye. - Thank you, good luck.

Jakbym był nauczycielem, to bym za to ledwo 2 dał
diegorrr
diegorrr
  14 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: krrruczek:prosze o pomoc w przetlumaczeniu ;* pomoc wyglada tak, ze mozna poprawiac bledy a nie pisac calosc za ciebie. diegorrr: Dziwie Ci sie.


Rzecz w tym, że na forum rzadko kto przyjrzy się twojej sku***wiałej pomocy choćbyś nie wiem jak dokładne, ścisłe i szczegółowe wskazówki dał. Po prostu pisząc na forum proszę o pomoc, piszę "Proszę o zrobienie tego". Jeśli chodzi o Kholda, to tak sam skapnąłem się że jest kilka błędów ale mimo tego praca nie wygląda na gorszą niż 4. A ty chłopie powinieneś zacząć robić zamiast komentować bo to wku**wia. Napisz jak uważasz, a potem zrób lepiej ;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.