FIRE
FIRE
  12 marca 2009 (pierwszy post)

Witajcie drodzy fotkowicze. Za niedługo kończę gimnazjum, więc czas żebym wybrał szkołę ;] Za bardzo nie wiem gdzie iść, a zależy mi na technikum gdzie nie ma dużo matmy, za to jest dużo chemii. Nie wiecie czy jest takie technikum ?

smielaq89
smielaq89
  12 marca 2009

W Polsce jest kilkanaście tysięcy techników..
Fajnie, że ktoś ma Ci coś powiedzieć...

FIRE
FIRE
  12 marca 2009

To, to i ja wiem. Nie pytam o ulice tego technikum, tylko kierunek w sensie : Technikum gastronomiczne itp. a ulice to sobie sam znajdę.

smielaq89
smielaq89
  12 marca 2009

Z pierwszej wypowiedzi wcale to nie wynikało.. ;P

FIRE
FIRE
  12 marca 2009

No już dobrze, pomyliłem się... Więc pytam o konkretny kierunek.

WojtekK39
WojtekK39
  12 marca 2009

chlopie idz ino na technikum rolnicze, ja jestm i nie ma za duzo matymuy

Dorqa
Dorqa
  12 marca 2009

Ja tez mam trudny wybor :D

Jak nie wiesz gdzie isc to idz do LO do klasy z rozszeżonymi przedmiotami ktore Ci sie podobaja

Ja Ci proponuje biol-chem

;p

agoosiaaa
agoosiaaa
  12 marca 2009
FIRE
FIRE: Nie wiecie czy jest takie technikum ?

musze ci powiedziec, ze ci wspolczuje.
swoja przyszlosc powierzasz bandzie ludzi, ktorzy nie znaja cie, nie wiedza nawet czym sie interesujesz i oni maja ci wybierac szkole??
no gratuluje pomyslu, naprawde.
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  12 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: musze ci powiedziec, ze ci wspolczuje. swoja przyszlosc powierzasz bandzie ludzi, ktorzy nie znaja cie, nie wiedza nawet czym sie interesujesz i oni maja ci wybierac szkole?? no gratuluje pomyslu, naprawde.

teraz młodzież liczy na to że Miś Dody powie im co maja r4obić w życiu albo powierzą swoja przyszłość smsowym wróżką z VIVY
...Ignorance is bliss...
Khold
Khold
  12 marca 2009

Jeśli masz zamiar zdać maturę, to i tak musisz się tej matematyki na poziomie podstawowym nauczyć. A jeśli będzie jej mało, to nie zdasz.

luziara
luziara
  12 marca 2009

quote]teraz młodzież liczy na to że Miś Dody powie im co maja r4obić w życiu albo powierzą swoja przyszłość smsowym wróżką z VIVY
Może i powierzają, ale nie wszyscy (choć też uważam że to głupota)
Ale, ale sama wiem jak trudno jest się zdecydować na kierunek dalszej szkoły. W tym roku kończe gimnazjum, a nie mam bladego pojęcia na co iść. Mieszkam w małej miejscowości więc nie mam za dużego wyboru. Interesuje mnie infa, ale nie wiem czy sie na to nadaje i mam ogromny dylemat. Więc rozumie założyciela.
i wiem ze czasami ludzie obcy mogą pomóc bardziej niż znajomi.

BlackCat93
BlackCat93
  12 marca 2009

Hej :)
jestem z Łodzi i szukam dobrego LO.
MOze ktoś z was wie cos o LO takim jak:
32, 46, 18, 29
Bardzo prosze o pomoc...bo już mam dość chodzenia po tych wszystkich dniach otwartych itp ;/;/

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  12 marca 2009
luziara
luziara: Może i powierzają, ale nie wszyscy (choć też uważam że to głupota)

wiem że uogólniłem
ale jednak przeraża mnie to co widzę na tym Forum

luziara
luziara: Ale, ale sama wiem jak trudno jest się zdecydować na kierunek dalszej szkoły. W tym roku kończe gimnazjum, a nie mam bladego pojęcia na co iść. Mieszkam w małej miejscowości więc nie mam za dużego wyboru. Interesuje mnie infa, ale nie wiem czy sie na to nadaje i mam ogromny dylemat. Więc rozumie założyciela. i wiem ze czasami ludzie obcy mogą pomóc bardziej niż znajomi.

Ja też swego czasu stałem przed wyborem szkoły
ale wiedziałem gdzie chcę iść
i przede wszystkim nie zostawiałem decyzji o mojej przyszłość obcym ludziom
...Ignorance is bliss...
JestemNudziara
JestemNudziara
  12 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Z pierwszej wypowiedzi wcale to nie wynikało.. ;P

Złośliwy jesteś ;P

FIRE
FIRE: Witajcie drodzy fotkowicze. Za niedługo kończę gimnazjum, więc czas żebym wybrał szkołę ;] Za bardzo nie wiem gdzie iść, a zależy mi na technikum gdzie nie ma dużo matmy, za to jest dużo chemii. Nie wiecie czy jest takie technikum ?

Interesuje Cię tylko chemia? Hmmm...
Vadimus
Vadimus
  14 marca 2009

Zapytaj tu: http://tinyurl.com/dk6ty5

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.