PaATtTti
PaATtTti
  10 marca 2009 (pierwszy post)

macie jakis dobry skuteczny sposob na szybka nauke mapy EUROPY I AZJI?

KoksankoRuchankO
KoksankoRuchankO
  10 marca 2009

moze atlas przeczytaj

PaATtTti
PaATtTti
  10 marca 2009

z konturowek sie ucze?

KoksankoRuchankO
KoksankoRuchankO
  10 marca 2009

no to w czym problem .

KoksankoRuchankO
KoksankoRuchankO
  10 marca 2009

ja ostatnio grałam w taka gre na nacie ze ci pokazuje nazwe np. stolicy albo kraju i musisz chyba w ciagu 8 sekund wskazac na kuli ziemskiej, ale niepamietam gdzie ta gra byla

PaATtTti
PaATtTti
  10 marca 2009

ale ja nie mam takieog czeogds ja sie musze naucyz cporz polwyspow wyspy gor zatoki wyzyny niziny jeziora ciensiny i rzeki

Joasia91
Joasia91
  10 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: macie jakis dobry skuteczny sposob na szybka nauke mapy EUROPY I AZJI?

Patrz na mapę, to zapamiętasz wzrokowo. Poza tym ćwicz sobie, szukaj jakiś miejsc itd.
margotka
margotka
  10 marca 2009

popros kogos... i wzajemnie sie pytajcie...albo niech ci rodzice lub rodzenstwo pomoze... tak sie najszybciej utrwala...

smielaq89
smielaq89
  10 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ale ja nie mam takieog czeogds ja sie musze naucyz cporz polwyspow wyspy gor zatoki wyzyny niziny jeziora ciensiny i rzeki


Na początek to powinnaś się nauczyć polskiego ;)

Ogólnie najlepszą metodą jest tylko atlas, nawet jak potem trzeba zaznaczać na konturowych.
PaATtTti
PaATtTti
  10 marca 2009

pisalam szybko wiec prosze nie miec pretensji ;p

Lckowy
Posty: 1968 (po ~93 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
Lckowy
  10 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte:

Patrz na mapę godzinę (no i czytaj ofc. ;)) po godzinie niech ktoś Cię przepyta.
Needy007
Needy007
  11 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: macie jakis dobry skuteczny sposob na szybka nauke mapy EUROPY I AZJI?


patrz na mapę, wtedy zapamiętasz wzrokowo, lepszego sposobu nie ma
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.