Encore26
Encore26
  10 marca 2009 (pierwszy post)

Witam mam do napisania krótki tekst.

Mianowicie kilka zdań do tematu : co byś zrobił gdybyś miał dużo czasu i pieniędzy :)

Niestety kompletnie nie wiem jak się do tego zabrać.

Pomoże ktoś?

KoksankoRuchankO
KoksankoRuchankO
  10 marca 2009

ja niestety mam dreszcze jak slysze niemiecki ale najlepiej najpierw napisz po polsku, przetłumacz jak umiesz i daj do sprawdzenia, nikt za ciebie nie bedzie tego robił .

Encore26
Encore26
  10 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ja niestety mam dreszcze jak slysze niemiecki


Ja też :)

Chodzi o to że wogóle nie wiem o co chodzi a potrzebne mi jest 5 - 6 zdanek typu

Gdybym miał dużo pieniądzy byłbym bardzo szczęśliwy.Kupiłbym sobie nowe auto i nowy dom.Nie pracowałbym do końca zycia bo nie było by mi to do niczego potrzebne.Wakacje spędzałbym w ciepłych krajach w otoczeniu pięknych kobiet.Pieniadze szczęścia nie dają.Nie wierzę w to :)

Cos w tym stylu
heartyangel
heartyangel
  10 marca 2009
http://www.mtranslator.pl/

prosze ;)
TuRlAjWrOtKi
Posty: 11 (po ~132 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
TuRlAjWrOtKi
  10 marca 2009

No raczej nie radzę używać translatora ;/ T nigdy nie pomaga ;/ A taki tekst z translatora nadaje się na - 2. Najlepiej napisz prosty tekst z pomocą podręcznika lub słownika :)

A i ja lubić niemiecki :) Bardzoooooo :*

Powodzenia :)

MlimKa
MlimKa
  10 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A i ja lubić niemiecki

I chyba nie lubić polski :ninja:

@Encore26:
A ja nie miałam jeszcze czasu przyszłego niestety :(
Fieska
Fieska
  11 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Gdybym miał dużo pieniądzy byłbym bardzo szczęśliwy.Kupiłbym sobie nowe auto i nowy dom.Nie pracowałbym do końca zycia bo nie było by mi to do niczego potrzebne.Wakacje spędzałbym w ciepłych krajach w otoczeniu pięknych kobiet.Pieniadze szczęścia nie dają.Nie wierzę w to :)


Wenn ich viel Geld haben würde, würde ich sehr glücklich sein. Ich würde mir ein neues Auto und Haus kaufen. Ich würde nicht bis mein Lebensende arbeiten, weil es würde mir unnötig sein. Ich würde die Ferien in warmen Ländern verbringen in der Umgebung schöner Frauen. Geld bringt kein Glück. Ich glaube daran nicht.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.