AgniesiA0320k
AgniesiA0320k
  10 marca 2009 (pierwszy post)

hej:))) mam kilga zagadniem... jeżeli ktos wie..i chciałby mi słuzyc pomoca to bardzo dziekuje:)

1. co na koncie człowieka zlagrowanego pozostało po wojnie??
2. Jak wygląda "wolnośc"??
3. Omów zachowanie "uwolnionych" wieźniów..stosunek miedzy wieźniami, stosunek do żydów, stosunek do koebiet.
4.Reguły jakie wystepuja...

pozdrawiam..miłego dnia zycze:***

lolipopHs
lolipopHs
  10 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: co na koncie człowieka zlagrowanego pozostało po wojnie??


może lek przed tym ze znowu beda glodni? dlaetego ludzie tacy zazwyczaj dbaja o swoja lodowka w szczegolnosci:):):) ale nie wiem czy o to ci chodzilo ale to m i na mysl przyszlo
Hanss52
Hanss52
  10 marca 2009

1. Przeczytaj opowiadanie, to będziesz znała odpowiedzi, długie ono nie jest, ja już mam skończone omawianie "dźumy".

AgniesiA0320k
AgniesiA0320k
  10 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ja już mam skończone omawianie "dźumy".

nic nie poradze,że baba glupia i wlecze sie z materiałem:P
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  10 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nic nie poradze,że baba glupia i wlecze sie z materiałem:P

może dostosowuję się do uczni których ma

Konto usunięte
Konto usunięte: chciałby mi słuzyc pomoca

niczym nie będę Ci służył

- nie odrabiam zadań domowych
- przeczytaj książkę , nie jest długa
- wszelki informację do tych pytań znajdują się w internecie
...Ignorance is bliss...
AgniesiA0320k
AgniesiA0320k
  10 marca 2009
RexMundi
RexMundi: wszelki informację do tych pytań znajdują się w internecie

nie nie bardzo..jakos nie widze na nie odp..a juz przeszukałam w google..
AgniesiA0320k
AgniesiA0320k
  10 marca 2009
RexMundi
RexMundi: może dostosowuję się do uczni których ma
hmmm..zdziwiłbys sie...ale niestety gada glupoty które na maturze nie potrzebne;///
margotka
margotka
  11 marca 2009

"Inny świat" Grudzinskiego

czy opowiadania Borowskiego

to bardzo ciekawe ksiazki... i warto je przeczytać...

zacznij od tego, co to sa lagry, a znajdziesz odpowiedz na wszystkie pytania... to nie ciezko sobie wyobrazić... jest mnóstwo filmow na ten temat (skoro nie czytasz ksiazek)i jezeli masz w sobie choc troche wrazliwosci to uda ci sie wykszesac madry tekst o przezyciach tamtych ludzi...

margotka
margotka
  11 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: RexMundi: wszelki informację do tych pytań znajdują się w internecienie nie bardzo..jakos nie widze na nie odp..a juz przeszukałam w google..


tpo co ci matura skoro nie przeczytalas ani jednej ksiazki z epoki... i nie opowiadaj bzdur że google nie wyswietla odpowiedzi kiedy wpiszesz haslo: lagry borowski, bo umnie jest 9700 rekordow... na ten temat.. chyba, ze ty masz inne google:> hyh :mrgreen:
margotka
margotka
  11 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Przeczytaj opowiadanie, to będziesz znała odpowiedzi, długie ono nie jest, ja już mam skończone omawianie "dźumy".


swietna ksiazka najpiekniejszy cyctat to: "nic w swiecie nie jest warte by czlowiek rezygnowal z tego co kocha"
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.