Vanesssssss
Vanesssssss
  9 marca 2009 (pierwszy post)

Witam mam napisac na J.polski kartkę z pamiętnika na temat "to byl moj szczesliwy dzien" lub "To była nietypowa wigilia " . ma byc to zmyslone ale realne. bardzo prosze o pomoc bo jakos stracilam wene. z gory dziekuje wszystkim :*

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  9 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jakos stracilam wene

pewnie poszła z lenistwem na piwo

Konto usunięte
Konto usunięte: mam napisac na J.polski kartkę z pamiętnika na temat "to byl moj szczesliwy dzien"


Konto usunięte
Konto usunięte: ma byc to zmyslone ale realne.

opisz jak to weszłaś dziś na Fotke.pl o okazała się że dostałaś 1000 jedenastek i słit komciów do tego w nagrodę gwiazdę na rok za darmo a Twój profil przez miesiąc będzie w rankingu naj..
...Ignorance is bliss...
SweetPysqa
SweetPysqa
  10 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam mam napisac na J.polski kartkę z pamiętnika na temat "to byl moj szczesliwy dzien" lub "To była nietypowa wigilia " . ma byc to zmyslone ale realne. bardzo prosze o pomoc bo jakos stracilam wene. z gory dziekuje wszystkim :*

Ogládnij sobie Shreka jedynke xP
tam przecie ta cala Fiona pisala pamietnik to wez przyklad i Oooo
''Moj drogi pamietniczko... bla bla bla''
Ja osobiscie pisze pamietnik od 7 lat (z malymi przerwami) i nigdy mi sie tak nie zdazylo rozpoczac swoj wpis xP
jakakolwiek6
jakakolwiek6
  11 marca 2009

banał. masz lenia? ściąga.pl albo inny serwis dla kretynów, którzy nie umieją spłodzić kilkuzdaniowej wypowiedzi.
może coś znajdziesz.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.