bulcia14eg
bulcia14eg
  9 marca 2009 (pierwszy post)

Oo Witam..
Ja jak zawsze z głupim pytaniem... ;P
A pytam... bo zżera mnie ciekawość :)

A wiec... nie było mnie przez tydzień w szkole... i wiedzialam ze klasa miala kartkowke . z historii. Na dziś ładnie pięknie się nauczylam... poszlam do nauczycielki... Powiedzialam co wiedzialam a ona odpowiedziala mi że Pięknie wszystko umiem ale nie moge ci postawić wyzej niż 4 bo to po terminie. Hhm.. ? pierwszy raz mialam taką sytuację.. Nauczycielka wymagająca... zawsze musi wszystkich przepytać, gdy ktoś był nieobecny. .

To jak... nie mam szans na 5 ? ;/ ocena 4 jest good.. ale kurcze ;I jaka sprawiedliwość /

szajbusek007
szajbusek007
  9 marca 2009

heh tez tak kiedys mialam i tez z historii, nauczylam i , dostałam 4

Miihihih
Miihihih
  9 marca 2009
uroki gimnazjum. :mrgreen:

Teoretycznie nie powinna postawić oceny niżej, a praktycznie jest jak jest.
Lckowy
Posty: 1968 (po ~93 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
Lckowy
  9 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte:

Poza terminem przeważnie jest, że więcej niz 4 nie dostaniesz :Woot: .
Chyba, że masz zaświadczenie z chirurgi pourazowej, lub od skrzydlewskiej ;x (cto coś działa na historyka mego ;x )
mysza662
mysza662
  9 marca 2009

LOL :O
Nie sprawiedliwe na maxa!

Hanss52
Hanss52
  9 marca 2009

Czy nie sprawiedliwe? u nas to norma, i nie w gimnazjum, tylko w technikum, a ja jestem już w klasie maturalnej, miesiąc do końca i niektórych sprawdzianów, to w ogóle nie można poprawiać, jak się nie napisało, albo w ogóle nie było w ten dzień. Life os brutal.. nie ma tak łatwo.Masz 4 no cóż, bywa, też dobra ocena:P

mysza662
mysza662
  9 marca 2009

Life is brutal off fuul zasadzkas" lol tekst z sali od angola
Ale wezcie tak hamsko. U nas kiedyś nauczycielka jak się nie przyszło dawała taki sam sprawdziam , ale można bylo max 4.

Lckowy
Posty: 1968 (po ~93 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
Lckowy
  9 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jak się nie przyszło

Forma układu ;]
Masz zwolnienie od lekarza, to u mnie mozna zaliczać na 5 ;]
Jak od rodziców - się wypchaj ;]
mysza662
mysza662
  9 marca 2009

LOl..xD
U mnie normalnie teraz jest. najgorzej jak ktoś zaśpi lub spózni się na empek...wtedy automatycznie 1.

Luucjaan
Posty: 125 (po ~98 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Luucjaan
  9 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: empek

że na co :nielapie: ?
Pisząc z tego konta oznacza, że na koncie: Lucjan mam bana. :and:
Mati999920
Mati999920
  10 marca 2009

U mnie w LO był luz. Zawsze był drugi termin pisania sprawdzianów jak kogoś nie było (tzw termin poprawkowy). To wszystko zależy od szkoły albo od nauczycieli. Ale jak bab wie że byłaś chora to nie powinna stawiać ci oceny niżej tylko z tego powodu że byłaś niedysponowana akurat w okresie sprawdzianu.

KochanaDiablica15
KochanaDiablica15
  10 marca 2009
:kosmita::kosmita: u mnie w szkole jest nie sprawiedliwie...
oceny są do kitu...
w naszej budzie dostajemy same 3 i 4..
nauczyciele to kosmici...
nie znają innych stopni często wpada nam jedynka za byle co...
:superkupa: to ich jedzenie...
zgadzacie się ze mną?????
Needy007
Needy007
  11 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A wiec... nie było mnie przez tydzień w szkole... i wiedzialam ze klasa miala kartkowke . z historii. Na dziś ładnie pięknie się nauczylam... poszlam do nauczycielki... Powiedzialam co wiedzialam a ona odpowiedziala mi że Pięknie wszystko umiem ale nie moge ci postawić wyzej niż 4 bo to po terminie. Hhm.. ? pierwszy raz mialam taką sytuację.. Nauczycielka wymagająca... zawsze musi wszystkich przepytać, gdy ktoś był nieobecny. .


u nas jest tak samo...to norma
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.