MrBigJ
Posty: 1788 (po ~510 znaków)
Reputacja: 12 | BluzgometrTM: 254
MrBigJ
  9 marca 2009 (pierwszy post)

Siemka
Mam pewne zadanie do zrobienia, z niemca jestem kiepski więc chce się Was poradzić.
Mam do napisania opowiadanie o rodzinie, ma zawierać 6 członków rodziny w tym mnie ile kto ma lat czy pracuje lub studiuje, zainteresowania i hobby...
Całokształt zostawie Wam, myślę że mi pomożecie...

.....:::Mam powód żeby być tu znowu Środkowym palcem pozdrowić wrogów:::....

Joasia91
Joasia91
  9 marca 2009

Spróbuj chociaż coś napisać. Inni mają się wysilać za ciebie? Chyba umiesz napisać 'Mój tata ma na imię tak i tak i ma tyle lat itd.'

MrBigJ
Posty: 1788 (po ~510 znaków)
Reputacja: 12 | BluzgometrTM: 254
MrBigJ
  9 marca 2009

Moja rodzina składa sie z 6 osób.
Tata ma na imię Jan i ma 54 lata jest na emeryturze i zajmusie się gospodarstwem, karmi zwierzęta, w wolnym czasie wedkuje,
mama Eugenia ma 53 lata podobnie jak tata jest na emeryturze w wolnym czasie lubi pogadać ze znajomymi w domu zajmuje się kuchnią,
siostra Natalia ma 20 lat obecnie jest na bezrobociu, wolny czas spędza przy komputerze, druga siostra Asia ma 29 lat żonata dwoje dzieci, mieszka w Silnie, zajmuje się domem i brat Robert ma 36 lat żonaty 2 dzieci, mieszka w Raciążu z zawodu jest stolarzem w wolnych chwilach wędkuje.
Ja jestem Jarek mam 19 lat i ucze się w szkole średniej w wolnym czasie chodzę na siłownię...

a to ktoś zdoła przetłumaczyć...

.....:::Mam powód żeby być tu znowu Środkowym palcem pozdrowić wrogów:::....

JestemNudziara
JestemNudziara
  9 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Moja rodzina składa sie z 6 osób. Tata ma na imię Jan i ma 54 lata jest na emeryturze i zajmusie się gospodarstwem, karmi zwierzęta, w wolnym czasie wedkuje, mama Eugenia ma 53 lata podobnie jak tata jest na emeryturze w wolnym czasie lubi pogadać ze znajomymi w domu zajmuje się kuchnią, siostra Natalia ma 20 lat obecnie jest na bezrobociu, wolny czas spędza przy komputerze, druga siostra Asia ma 29 lat żonata dwoje dzieci, mieszka w Silnie, zajmuje się domem i brat Robert ma 36 lat żonaty 2 dzieci, mieszka w Raciążu z zawodu jest stolarzem w wolnych chwilach wędkuje. Ja jestem Jarek mam 19 lat i ucze się w szkole średniej w wolnym czasie chodzę na siłownię...

Spróbuj przetłumaczyć, a poprawię Ci błędy.
heartyangel
heartyangel
  9 marca 2009
http://www.mtranslator.pl/

prosze ;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.