pEdzel1592
pEdzel1592
  7 marca 2009 (pierwszy post)

W naszej szkole jest organizowany konkurs klasowy, o Patronie Naszej Szkoly czyli Tadeuszu Kościuszko

Musze napsiać przemóienie pt. Kościuszko na prezydenta...
w ogóle nie wiem jak sie za to zabarać i co w takim przemóieniu mógłbym uwzględnić. Może ktos by mi pomógł :) Z góry dziękuje :)

rud4658
Posty: 879 (po ~162 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
rud4658
  7 marca 2009
napisz, a poprawię.
nikt tyu za Ciebie nie będzie odrabiał zadań domowych.
http://www.photoblog.pl/rudx/
mój Ci on :D

Aż tak nauczyć się modlić, że nie będzie już nam potrzebna modlitwa. Że modlitwą stanie się każdy nasz oddech, każde westchnienie, każda myśl, każda praca, każdy uczynek, każdy uśmiech...
pEdzel1592
pEdzel1592
  7 marca 2009
rud4658
rud4658: nikt tyu za Ciebie nie będzie odrabiał zadań domowych.

to nie jest zadanie domowe
UkolyszMnieDoSnu
UkolyszMnieDoSnu
  7 marca 2009

jeśli nie wiesz jak to napisać, to po prostu nie bierz udziału w tym konkursie :zonk:
co za problem ..

pEdzel1592
pEdzel1592
  7 marca 2009

Tak sie sklada ze udzial w konkursie bierze cala klasa...Ja zostalemw zynaczony przez wychowawce do napsiania akurat tego przemowienia kazdy z klasy robi cos innego na ten konkurs...

margotka
margotka
  7 marca 2009

a jaka dostaniemy nagrode, jak juz z wygrasz?

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  8 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: .Ja zostalemw zynaczony przez wychowawce do napsiania akurat tego przemowienia

to Ci trafiło :smutny:

Konto usunięte
Konto usunięte: Musze napsiać przemóienie pt. Kościuszko na prezydenta... w ogóle nie wiem jak sie za to zabarać i co w takim przemóieniu mógłbym uwzględnić.

przyjrzyj się kampanią wyborczym na prezydenta
...Ignorance is bliss...
smielaq89
smielaq89
  8 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: to nie jest zadanie domowe


To co tu robisz..

Ludzie jak wy prostych przemówień nie potraficie napisać to nie wiem co z wami będzie za kilka lat..
jakakolwiek6
jakakolwiek6
  9 marca 2009
to jest pewnego rodzaju praca domowa - jakby nie było.
ściąga.pl albo inny badziew przeznaczony dla kretynów, którzy nie potrafią poradzić sobie z prostym zadaniem.
tylko nie zerżnij słowo w słowo :woot:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.