SweetLaskaPaula
SweetLaskaPaula
  5 marca 2009 (pierwszy post)

Mam takie zadanie:
Napisz ogłoszenie zachęcające do wzięcia udziału w szkolnym festynie , w czasie którego odbędzie się sprzedaż słodyczy.Użyj wyrazów o bogatej treści znaczeniowej.

Czy może być takie ogłoszenie???Jeżeli nie co w nim brakuje i co powinnam zmienić??

OGŁOSZENIE!!!
Dnia 18.02.2009 roku w Zespole Szkół Publicznych w .......................przed budynkiem B odbędzie się festyn.Głównym celem zabawy będzie sprzedaż słodyczy w najtańszych cenach jakiekolwiek są.
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału.
Samorząd Szkolny

XxYourBlueEyesxX
XxYourBlueEyesxX
  5 marca 2009

to zdanie:
,,w najtańszych senach jakie kolwiek są,,
odpada od razu....

haribo334
Posty: 17 (po ~86 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 7
haribo334
  5 marca 2009

Data jest ale nie ma godziny sprzedaży

XAnjaX
XAnjaX
  5 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: OGŁOSZENIE!!! Dnia 18.02.2009 roku w Zespole Szkół Publicznych w .......................przed budynkiem B odbędzie się festyn.Głównym celem zabawy będzie sprzedaż słodyczy w najtańszych cenach jakiekolwiek są. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału. Samorząd Szkolny


Szkolny Festyn!!

Dnia 18.02.2009 roku w ZSP w ... o godzinie ... przed budynkiem B odbędzie się festyn. Celem imprezy jest uzyskanie sporej kwoty ze sprzedaży słodyczy , ktora bedzie przeznaczona na cele charytatywne. Zachęcam wszystkich ludzi o ciepłych sercach do pomocy w tej akcji. Na festynie gościnnie wystąpi lubiany przez młodzież zespół muzyczny. Kalorie zakupionych słodyczy mozna bedzie spalić w tańcu .

Serdecznie zapraszamy.
Samorząd Szkolny.

Ojj coś mi nie wyszło, ale chciałam pomóc.. w zaproszeniu staraj się by było jak najwięcej rzeczy, które zachęcą i zainteresują odbiorce. :)
jakakolwiek6
jakakolwiek6
  6 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte:

Ojj coś mi nie wyszło, ale chciałam pomóc..
? oO
wyszło Ci.
Ambasssador
Ambasssador
  6 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Szkolny Festyn!! Dnia 18.02.2009 roku w ZSP w ... o godzinie ... przed budynkiem B odbędzie się festyn. Celem imprezy jest uzyskanie sporej kwoty ze sprzedaży słodyczy , ktora bedzie przeznaczona na cele charytatywne. Zachęcam wszystkich ludzi o ciepłych sercach do pomocy w tej akcji. Na festynie gościnnie wystąpi lubiany przez młodzież zespół muzyczny. Kalorie zakupionych słodyczy mozna bedzie spalić w tańcu . Serdecznie zapraszamy. Samorząd Szkolny. Ojj coś mi nie wyszło, ale chciałam pomóc.. w zaproszeniu staraj się by było jak najwięcej rzeczy, które zachęcą i zainteresują odbiorce. :)


Racja. To jest nawet dobre, a i uniknięto większych zawiłości, któe mogą komplikować odebranie treści przez czytelnika :]
SweetLaskaPaula
SweetLaskaPaula
  7 marca 2009

Z góry Bardzo Dziękuję

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.